Endüstriyel

Tuğla Duvarlarla Endüstriyel iç Mekanlar

Tuğla Duvarlarla İlham Verici Endüstriyel İç MekanlarEndüstriyel stilde iyi tasarlanmış bir odada ve aynı derecede güzel tuğla duvarlarla rüya gibi bir görüntüyü kim istemez? Endüstriyel iç mekanlar günümüzde çok popüler ve tuğla duvarlar bu dekora daha çarpıcı bir doku ekliyor.

Bugün ki yazımız muhteşem tuğla duvarlar ile inanılmaz gözüken en göz kamaştırıcı Endüstriyel iç mekanlar ile size ilham verecek. Bu tuğla duvarlarla endüstri tarzı 1900’lü yılların sonlarında popülerleşti, çünkü birçok kişi daha büyük evlerde tuğlayı ortaya çıkarmanın onarımı yapmaktan çok daha az pahalı olduğunu bulmuştu. Şimdi son derece popüler ve biz onları iç mekanlarda çok beğeniyoruz.Resimleri kaydırmaya devam edin ve maruz eski tuğla duvarlarla bu şaşırtıcı odalara göz gezdirin.

Tuğla Duvarlarla Endüstriyel iç Mekanlar

Evinizde veya dairede tuğla duvarlara sahip olmanız, dev bir bir iç tasarım bonusudur. Çok çeşitli sıcak, doğal renkler sayesinde eski tuğla, klasik bir endüstriyel stil oluşturabilir.Tuğla işçiliği her iç mekana karakter ve rustik çekicilik katıyor ve herhangi bir odayı bunun gibi oldukça endüstriyel hale getirebilir!

Bu örnekteki endüstriyel çatı, eski tuğla duvarlar, metalik borular ve bakır aydınlatma ile şık bir endüstriyel stilde .

DAHA FAZLA: Endüstriyel Masa Modelleri 2020

Özellikle popüler olan bu odalar, modern çatı katlarında ve tarihi binalardadır. Ancak günümüzde eski tuğlaları diğer yaşam alanlarında da bulabilirsiniz. Bu odada, şık tuğla duvarların yeşil kadife kanepeyle birlikte nasıl şık olduğunu görebilirsiniz.

Endüstriyel tasarımına rağmen gerçekten sıcak ve rahat bir iç mekana sahip olabilirsiniz. Aslında, endüstriyel unsurlar daha farkedilir olabilir.Bu sizin isteğinize bağlı.Modern parçalar ile endüstriyel dekorasyonlar da çok doğal görünüyor ve diğer özellikleri geliştirerek, odalara uyum getiriyorlar.

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın


Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close