Ev Dekorasyonu

Pasifik Şık ile Deniz Kenarı DinginliğiPacific Şık stilde evinizin her köşesinden deniz kenarı dinginliği parlar. Plaj güzelliği ile modaya uygun boho temalarını bu stilde kullanabilirsiniz. Nötr duvarlar ve doğal zeminler bu sofistike koleksiyon için ideal bir fon oluşturduğundan, havadar görünüm mükemmeldir. Masif ahşap mobilyalar, havadar rattan vurgular ve çok sayıda dokuma deniz otu ve jüt gibi doğal malzemelere yapılan vurgu, bu görünümü topraklanmış ve rahat tutar.

PASİFİK ŞIK
PASİFİK ŞIK

Beyaz vurgular atmosferi aydınlatır. Avizeler ve vurgulu mobilyalar gibi göze çarpan parçalarda siyahın kontrastı, deniz kıyısındaki bu keyifli hayali evinize getirmek için karamsar bir olgunluk katar. Deniz kobalt mavisinin canlı sıçramalarıyla tamamlanan dekorasyon ile evinizi dinlendirici alanınız olacak.

Kullanılan Detaylar

Konsolu dekore etmek için stabilize etmek için fildişi hafif dokulu bir abajur kullanılabilir. Bu tarz bir avize, temiz estetik görünüm yakalamanızı sağlar.

SUBTLE YÜZEY MASA LAMBASI
SUBTLE YÜZEY MASA LAMBASI

Bu sağlam görünümlü yemek masası bir sahil kenarı hissi için doğal dokulu sandalyeler ile kullanılabilir. Daha modern bir his tercih ederseniz, daha çağdaş bir siluetde yüksek kontrastlı renklere sahip sandalyeler ekleyebilirsiniz.

OMOİ YEMEK MASASI
OMOİ YEMEK MASASI

Bungalov armatürler, kubbeli bir sepet oluşturan rattan benzeri dokuma malzeme ile alanınıza güncellenmiş sahil kenarı hissi verecektir.

PLAJ BUNGALOW DIŞ AYDINLATMA AYDINLATMA - BÜYÜK
PLAJ BUNGALOW DIŞ AYDINLATMA AYDINLATMA – BÜYÜK

Bu sevimli, nötr yastık, Hindistan’ın Nagaland eyaletindeki yerli zanaatkarlar tarafından yapılmıştır ve bölgenin geleneksel dokuma teknikleri ve kabile desenlerine sahiptir. Bu parça, hem otantik el yapımı güzelliği hem de modern rahatlığı sunar.El yapımı yastık
El yapımı yastık

Minimalist ve düşük profilli bir silüet ile bu modern seksiyonel kanepe, eviniz için çarpıcı ve iddiasız bir parçadır.

Pasifik Şık L Koltuk
Pasifik Şık L Koltuk

Boho cazibesiyle dolu bir vurgu sandalyesi mi arıyorsunuz? Bu güzel rattan vurgulu sandalyede şanslısın. Dokuma elmas sırtı, bu gündelik parçayı öne çıkarmak için doğru miktarda süslü ayrıntı ekler. Yumuşak, fırçalanmış pamuklu minder ile bu sandalye, stilin yanı sıra konfor da sunar.

ASTER SANDALYE
ASTER SANDALYE

Jüt avize, sahil kenarı tarzına yeni bir hayat getiriyor. Katmanlı gölgeler, armatürü bitirmek için eğlenceli bir mantar kaplama ile çerçevelerin tamamının etrafına bir jüt sargısına sahiptir. Bu cesur parça, oturma odanızda veya yemek odanızda parlayacak sakinleştirici bir renk tonuna sahiptir.

JÜT TELE AVİZE
JÜT TELE AVİZE

Fotoğraf galerimizde pasifik şık stilde kullanılan diğer parçaları görebilir ve inceleyebilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close