EndüstriyelMutfak Dekorasyonu

Endüstriyel Kahvaltı Köşesi FikirleriRustik, sade mimari vurgular ve ayrıntılarla bir kahvaltı köşesi oluşturmak, her eve benzersiz bir dokunuş katar. Endüstriyel tarzda bir evde görmeyi bekleyebileceğiniz en yaygın malzemelerden bazıları ise tuğlalar, metaller, geri dönüştürülmüş malzemeler ve ahşaptır. Bu öğeleri kullanarak harika bir kahvaltı köşesi oluşturabilirsiniz.

Kahvaltı köşesi düşünüldüğünde yemek odasının resmi havasından uzak daha samimi bir ortam akla gelir. İşlevselliğinin yanında rahat bir havası olmalıdır.

Metal Tolix Sandalyeler Kullanabilirsiniz.

Metal Tolix sandalyeler, endüstriyel çiftlik evi dekorunda temel bir unsur haline geldi. Bu sandalyeler aslen Fransa’da tasarlandı ve bugün dünyanın her yerinde üretilmeye devam ediyor. Mutfağınıza endüstriyel ve rahat bir oturma alanı açar.

Endüstriyel Kahvaltı Köşeleri
Endüstriyel Kahvaltı Köşeleri

Tuğla Vurgu Duvarı Oluşturun.

Açıkta kalan bir tuğla duvar, rustik ve modaya uygundur. Bu trendi kahvaltı köşenize dahil etmenin birçok yolu var. Mevcut bir duvarı bu şekilde düzenleyebilirsiniz ancak uygun değilse yeniden yapabilirsiniz. Bu seçeneklerden hiçbiri size uymuyorsa, suni tuğla kaplamayı tercih edebilirsiniz. Tuğla vurgulu bir duvar, kahvaltı köşenize boyut ve derinlik getirir.  Tuğlanın endüstriyel görünümü, dolabınızla iyi bir kontrast oluşturacak ve tüm dekor öğelerini bir araya getirmeye yardımcı olacaktır.

Tuğla Vurgu Duvarı
Tuğla Vurgu Duvarı

Metal Aydınlatma Armatürleri Kullanın.

Metal sarkıtlar ve çiftlik evi avizeleri, endüstriyel temanızla tutarlı kalırken alanınızı aydınlatmanın mükemmel bir yoludur. Metalin rustik tonları en iyi bakır ve altın renginde görünür. Metal armatürlerle iyi çalışan başka renkler de var ama hepsi estetiğinize ve hangi tonları tercih ettiğinize bağlıdır. Ayrıca dolap renginizi farklı kullanabilirsiniz. Askeri yeşili dolaplar, geleneksel beyaz dolaplara popüler bir alternatif haline geldi.Ordu Yeşili Dolaplar
Ordu Yeşili Dolaplar

Deri Yemek Sandalyeleri Kullanabilirsiniz.

Evinizde mükemmel endüstriyel dekor dengesini yakalamak için dokular önemlidir. Bu nedenle kahvaltı köşenize deri yemek sandalyeleri eklemek akıllıca bir karardır. Alanınıza incelik katarlar. Ayrıca deri yemek sandalyeleri çok dayanıklı ve pratiktir bu nedenle uzun yıllar dayanır. Klasik ve zamansız çekicilikleri ile asla modası geçmez.

Deri Yemek Sandalyeleri
Deri Yemek Sandalyeleri

Menü ile Duvarda Kara Tahta

Kahvaltı köşenize dekoratif bir kara tahta ekleyebilirsiniz. Tahta rustik ve rahatlatıcı bir estetik verir. Kara tahtaya kahvaltı menünüzü yazabilir ve “menünüz” ile her gün güncelleme yapabilirsiniz. Bu çok yönlü ürünle oynamanın ve eğlenceli aile kahvaltısı yemekleri için kullanmanın pek çok yolu vardır.

Menü ile Duvarda Kara Tahta
Menü ile Duvarda Kara Tahta

Fotoğraf galerimizden ayrıntılı olarak inceleme yapabilir ve her ayrıntıdan ilham alabilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close