Zemin Dekorasyonu

Gri Zemin Dekorasyonu Fikirleri 2020

Her Odaya Göre Gri Zemin DekorasyonuGri, mükemmel bir renktir: zamansız, klasik ve çok tonlu, herhangi bir odada kullanılabilir ve herhangi bir dekor tarzına uyabilir. Modern, minimalist, rustik ve diğer dekor tarzları için uygun gri zeminler bulabilirsiniz. İyi haber ise çizikler ve noktalar cilalı siyah zeminler de olduğu gibi gri renkte göze çarpmaz. Gri zeminler açıklama yapmaz, ancak dekoru dikkatle vurgulayacak ve görünümü havadar ve hafif gösterecek. Ne tür gri zemin dekorasyonu seçebilirsiniz? Temel olarak, fayans, ahşap, beton ve taş çeşitleri var, bu yüzden sevdiğiniz tasarımı kolayca bulabilir veya hepsini açık plan bir alanda karıştırabilirsiniz.

Gri Zemin Dekorasyonu Fikirleri 2020

Gri Ahşap Zeminler

Ahşap, zemin dekorunda seçmek için en sevdiğimiz malzemedir, yani kontrplak, laminat ve diğer ahşap zemin türleri. Ahşap herhangi bir alanı daha sıcak  ve daha rahat yapar, ancak ahşap, zeminler için en kırılgan kaplamadır. Çünkü özellikle çocuklar ve evcil hayvanlar varsa zemini daha uzun ömürlü yapmak için farklı alternatifler düşünmelisiniz. Seçebileceğiniz çok sayıda gri ahşap var ama tamamen ahşap gri zeminler değil badanadan yapılmış tahta olanlar seviyorum, eskitilmiş şık ve rustik alanlar için mükemmel görünüyorlar.

Gri Fayans Zeminleri

Fayanslar genellikle banyolar, antreler, tuvaletler ve mutfaklar için seçilir; çünkü bunlar çok dayanıklı ve pratiktir: kolayca yıkayabilir ve temizleyebilirsiniz; çiziklerden veya herhangi bir noktadan korkmanıza gerek yoktur – kolayca yıkanırlar. Karo, desenli, altıgen, veya istediğiniz diğer herhangi bir şey gibi şık bir şekle sahip olabilir veya örneğin,çiçek ve bitki deseni gibi çeşitli desenlerle kaplanabilir.Ahşap görünümlü porselen zeminler

Ahşap sıcaklığını hala istiyorsanız, ancak işlevsellikten ödün vermek istemiyorsanız, ahşap görünümlü porselen karo seçin. Fayans gibi pratiktirler ve rahat bir ahşap görünümü vardır, o kadar gerçekçi ki kimse odun  olmadığını tahmin etmez.

Ayrıca Bakınız:  Modern Ahşap Görünümlü Yer Seramikleri

Gri Beton Zeminler

Beton şimdiye kadarki en dayanıklı seçenektir, çok modern görünürler, şımarıklar ve sonsuza dek süreceklerdir. Gri beton zeminler, modern, minimalist, İskandinav tarzı ve diğer stiller için banyolardan oturma odalarına kadar her oda için mükemmeldir. Bunun sıkıcı olduğunu düşünüyorsanız, somut olarak çeşitli tonlarda cilalanabilir veya çeşitli şekillerde işlenebilir.

Gri Taş Zemin

Taş, zeminler için kullanılacak en dayanıklı ve pratik bir materyaldir; herhangi bir fonksiyonel alan için idealdir: Antre, banyo, mutfak veya yemek alanı ve özellikle evcil hayvanlar ve çocuklar varsa çok iyi seçimdir. Böyle bir zemin beton gibidir ancak şık bir doğal dokunuşa da sahip olacaksınız; Zeminler için en çok kullanılan taş kireç taşıdır, harika görünür ve doğal olarak gri renktedir.

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın


Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close