EndüstriyelMutfak Dekorasyonu

Rustik Detaylar İle Endüstriyel MutfakRustik ve endüstriyel, birden fazla şekilde şık bir şekilde harmanlanabilir. Sizlere sunacağımız örneklerde rustik endüstriyel mutfakta çarpıcı biçimde farklı görünümler yaratmak için aydınlatmayı ve bar taburelerini değiştirerek iki mutfak görünümü tasarlanmış. Hoşuza gideceğini düşündüğümüz bu örnekleri sizler için makalemizde paylaşıyoruz.

Rustik Detaylar İle Endüstriyel Mutfak

Bu ilk görünüm daha çok ahşap ve metali birleştiren, doğal ve amaca yönelik yan yana gelen, el yapımı bir görünümdedir. Bu yönde estetik bir görünüme sahip olan mutfak rustik ve endüstriyel parçaların bir arada kullanılmasıyla oluşturulmuştur.

Rustik Detaylar İle Endüstriyel Mutfak
Rustik Detaylar İle Endüstriyel Mutfak

İkinci mutfak tasarımında reprodüksiyon cam klozet görümünde olan rustik fenerleri daha hafif bir görünüm oluşturuyor. Bu görümünü bir araya getirmek için eğlenceli duvar dekoru ve birkaç dekoratif aksesuar eklenmiş. Tarif tahtaları, raf ve afrika duvar tabakları dikkat çekiyor.

Rustik Endüstriyel Mutfak
Rustik Endüstriyel Mutfak

Cam Avize

Metal bir bantla çevrelenmiş bu cam avizenin benzersiz konturu, ayırt edici şeklini, camın bu çan şeklindeki kalıplara ağızdan üflendiği 19. yüzyıldaki geleneksel yaratım sürecine borçludur.

Cam Avize
Cam Avize

Rustik Metal Kayışlı Küre Avize

Yörüngedeki eski metal kayışlar, bu modern endüstriyel esintili feneri oluşturur. Eskitilmiş demir kayışlar, istediğiniz tasarıma göre ayrı ayrı ayarlanabilir. 3 ışık kümesinden aydınlatılan küre, şık “kurtarma” çekiciliğiyle parlıyor.Rustik Metal Kayışlı Küre Avize
Rustik Metal Kayışlı Küre Avize

Endüstriyel Masa

Geri dönüşümle yapılmış olan ahşap masa, yemek ve arkadaş sohbetlerinin tadını çıkarmak için en sevdiğimiz parçalarımızdan biridir. Bir bar alanı, mutfak veya yemek odası için yeterince uzun olan bu masa, geri kazanılmış ahşap ile yapılmıştır. Masif “X” şekilli ahşap masa tabanı, rustik geri kazanılmış ahşap tepeyi ortaya çıkarmak için eskitilmiş siyaha boyanmıştır. Böyle bir masa ile rustik endüstriyel mutfak dekoru tamamlanabilir.

Endüstriyel Masa
Endüstriyel Masa

Galvaniz Traktör Koltuğu

Galvanizli metalden yapılmış bu sağlam traktör koltuğu bar taburesi, ilave destek için rahat şekillendirilmiş bir koltuk ve sedyeli ayak dayamasına sahiptir. Çiftlik evi tasarımında da kullanılabilecek olan sandalye bu mutfak dekorasyonuna son noktayı koyuyor.

Galvaniz Traktör Koltuğu
Galvaniz Traktör Koltuğu

Fotoğraf galerimize göz atarak fotoğraflar üzerinde detaylı inceleme yapabilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close