Duvar DekorasyonuEv Dekorasyonu

Her oda için 18 Trend Tuğla Duvar Dekor FikirleriEv dekorasyonunuz için bir vurguya mı ihtiyacınız var? Tuğla duvar dekor alanı yapın! Eski tuğla duvarlar çok modaya uygundur. Evinizi daha  modern ve şık yapar ve herhangi bir dekor tarzı ile mükemmel görünüyorlar. Hangi renk seçeceğiniz ise size kalmış. Mevcut eski bir tuğla duvardaki tuğlaları kullanabilir veya tuğla paneller ile dekore edebilirsiniz.Aynı zamanda tuğla kaplamayı taklit eden taklit tuğla desenli duvar kağıtlarını da deneyebilirsiniz. Tuğla duvarları dekor içinde kullanmanın çeşitli yolları vardır. Tuğla ile duvarları örtmek ve vurgulamak için bir sürü fikir vardır. İç mekanda bir tuğla duvarın nasıl görüleceğini galerimizde görebilirsiniz.

Her oda için 18 Trend Tuğla Duvar Dekor Fikirleri

Mutfak

Mutfaktaki bir tuğla duvar en popüler fikirlerden biridir, çünkü kolayca bir mozaik gibi arka plan yerini alabilir. Bu çok bütçeye uygun bir fikir olup iç mekanınıza stil katıyor. Eskimiş tuğlalar, vintage veya eski şık iç mekanlar için mükemmeldir. Ve şık siyah dolaplarla kontrast bir görünüm oluşturabilirler. Kırmızı tuğla duvarlar ise mutfağınızı  biraz endüstriyel hale getirecek ve dekora bir doku kazandıracaktır. Tuğla duvarını yıkımını önlemek için özel bir çözüm ile döşemeyi unutmayın.

Bakınız: Tuğla Duvarlarla Endüstriyel iç MekanlarBanyolar

Banyoya endüstriyel şıklık katmak için tuğla duvarlar tercih edin.Daha şık olmasını sağlayacak güzel doku ekleyin. Fark etmez, modern tarzı seviyorsanız modern tasarımlar bulun veya daha çok klasik ve zerafeti tercih ederseniz, tuğla duvar  her şey ile  mükemmel bir kombinasyon oluşturur. Dikkat etmeniz gereken önemli nokta, nemli yerlerde tuğlaları özel kaplamalarla kaplamanız ve küflenmeyi önlemek için tüm eklem yerlerini temizlemeniz gerekir.

Salonlar

Tuğla duvarlarla bir salon dekorasyonu rustik bir stilde olabilir. Böyle bir duvar göz alıcı bir ayrıntı olabilir, dekora vurgu katabilir, lüks bir fikirdir. Kendi tuğla duvarınızı oluşturarak odanızda ev gibi hissedeceksiniz ve hatta en basit tasarım bile benzersiz ve özgün olacaktır. Bu duvarda bir şömine de yapabilirsiniz, bu şekilde bir taşla iki kuş vuracaksınız – şömine için güvenli olur ve hoş bir vurgu oluşturursunuz.

Bakınız: Taş ve tuğla duvarlar ile dekorasyonlar 2020

Yatak odaları

Tuğla kaplı yatak odası, özellikle baş ucu duvarları için çok popülerdir. Eski bir tuğla duvar, özellikle endüstriyel,  veya maskülen  bir yatak odanız varsa ve vurgulamak istiyorsanız kolayca bir ambiyans yaratır. Beyaz badanalı tuğla duvarlar ile İskandinav, kız ve vintage iç mekanlar için ise renkli ve beyaz tuğla duvarlar harika bir fikirdir. Bir odak noktası oluşturmak için tuğla duvarını cesur bir renkle boyayabilir ya da fotoğraflar aynı amaçla üstüne asabilirsiniz.

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın


Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close