AlışverişMobilya ModelleriRetro

Retro Tarzı Sehpa Modelleri ve Fiyatları 2020

Birbirinden şık ve stil sahibi 2018 retro tarzı sehpa modelleri ve fiyatlarıSehpa modelleri yaşam alanları için kullanışlı aynı zamanda dekorasyon stilini tamamlayan önemli mobilyalar. Dekorasyonun olmazsa olmazı sehpalar, günümüzde kullanım amacından daha çok dekor amaçlı olarak kullanılıyor. Yazımızda bugün sizler için seçtiğimiz birbirinden şık ve stil sahibi retro tarzı sehpa modelleri ve fiyatları hakkında detaylara yer veriyoruz.

Son yılların popüler iç mekan stilleri arasında yer alan retro tarzı, canlı renklerin öne çıktığı, enerjik ve bir o kadar şık bir tarz. Bu tarzı öne çıkaran en önemli parçalar şüphesiz birbirinden özel mobilya modelleri.

Retro Tarzı Sehpa Modelleri ve Fiyatları 2020

Retro stilinin enerjik ve cazibeli tarzını seviyorsanız yazımızda sizler için seçtiğimiz stil sahibi retro sehpa modelleri size eviniz için ilham verecektir. Retro sehpalar oturma odasından yatak odasına kadar her alanda kullanılabilir ve bu alanlara hareket katar.

Modern tasarımları ile her tarz yaşam alanına rahatça uyum sağlayabilen retro sehpa modelleri birbirinden canlı renk seçenekleri ile evinizin enerjisini yükseltecektir. Bir çok ev dekorasyon satış sitesinde satışa sunulan retro sehpalar her zevke ve her bütçeye uygun yüzlerce farklı modele sahip.Retro tarzı sehpa modelleri ahşap ayakları ile kullanıldıkları alana sıcak ve samimi bir hava kazandırıyor. Parlak renklerin yanı sıra pastel renk tonlarına sahip modern sehpalar ile evinize daha yumuşak ve doğal bir stil görünümü verebilirsiniz.

Dekorasyona bu tarz stil sahibi bir sehpa eklerken özellikle sehpada kullanılan materyalin ve sehpanın renginin kullanacağınız alana uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Örneğin yaşam alanında endüstriyel detaylar  öne çıkıyorsa metal ayaklı bir sehpa seçerek mekanda daha dengeli bir stil görünümü elde edebilirsiniz.

Modern retro sehpa modelleri ve fiyatları 2020

Retro sehpa fiyatları üretim malzemesi kalitesine göre değişiklik gösterir. Piyasadaki mdf retro tarzı sehpalar 39.90 TL gibi son derece uygun fiyatlara sahipler. Tabi ki bu uygun fiyatlara satışa sunulan sehpalar basit ve sade tasarımlara sahip olacaktır.

Farklı materyellere sahip kaliteli ağaçtan üretilen modern sehpa fiyatları ise 1500 TL gibi yüksek rakamlara ulaşabiliyor. Tasarımda kullanılan ahşabın kalitesi ve dayanıklılığı, yada kullanılan extra materyallerin kalitesi fiyatı belirleyen en önemli faktörlerdir.

Galerimizde 2020 retro sehpa modelleri ve fiyatları hakkında detaylara ulaşabilirsiniz. Ayrıca seçtiğimiz tüm modern retro sehpalara bir çok ev dekorasyon alışveriş sitesinden rahatça ulaşabilirsiniz.

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın


Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close