Endüstriyel

İlham Verici Endüstriyel Merdiven TasarımlarıEndüstriyel merdivenler sadece yenilenen fabrikalar ve depolar için değildir. Kentsel çatı katları ve banliyö evleri dahil olmak üzere çeşitli alanları tamamlamak için kullanılabilir. Kapsamlı tasarımlar, renkler ve malzemeler mevcuttur ile işlev ve biçimle eşleşen mükemmel bir merdiven seçeneği bulabilirsiniz. Çok katlı evlerin önemli mimari parçaları olan merdivenler işlevi gereği sık kullanılan ve dikkat çeken bir öğedir. Sorunsuz ve harika tasarıma sahip merdiven dekoratif görünüm sunarken aynı zamanda kullanışlı olabilir. Fazla yer kaplamayan ve kullanışlı merdivenler için endüstriyel stile bir göz atabilirsiniz. Makalemizde sizlere bir kaç örnek sunacağız.

Şık Endüstriyel Merdiven.

Merdiven girişinin daha şık ve zarif olduğu bu modeli tercih ederek evinizin merdiven boşluğunu daha güzel görünmesini sağlayabilirsiniz.

Şık Endüstriyel Merdiven
Şık Endüstriyel Merdiven

Koyu Renk Endüstriyel Merdiven Seçimi.

Koyu renkleri seçerseniz merdivenleriniz evinize cesur bir ifade verebilir. Duvarlardaki koyu tonlarda duvar boyasını açık tonlarla, sıcak detayları aydınlatma armatürleri ve resim çerçeveleri ile dengeleyebilirsiniz. Merdiven girişi konusunda buradaki gibi yaratıcı olabilirsiniz. Evinizin içindeki merdiven boşluğunun görünümünü iyileştirmek için ise tablolardan yardım alabilirsiniz.

Koyu Renk Endüstriyel Merdiven
Koyu Renk Endüstriyel Merdiven

Metal Basamaklar Kullanın.

Fabrika görünümü oluşturmak için metal duvarlar ve basamaklar kullanabilirsiniz.

Metal Endüstriyel Duvar
Metal Endüstriyel Duvar

Metal Korkuluklar ve Basamaklar.

Metal korkuluklarınızı yine metal basamaklar ile birlikte kullanabileceğiniz gibi ahşap basamaklar ile de düzenleyebilirsiniz.Endüstriyel Merdiven Tasarımı Metal Korkuluklar ve Ahşap Basamaklar
Endüstriyel Merdiven Tasarımı Metal Korkuluklar ve Ahşap Basamaklar

Merdiven Altını Depolama İçin Kullanın.

Merdivenlerin altındaki alanı depolama alanı olarak kullanın. Burayı gizli kapılı bir alana dönüştürebilirsiniz.

Merdiven Altında Depolama Alanı
Merdiven Altında Depolama Alanı

Merdiveninize Yükseklik Ekleyin.

Merdiven korkuluklarını tavana kadar uzatabilirsiniz. Genişletilmiş armatürler ile birlikte benzersiz ve zarif bir görünüm oluşacaktır.

Yükseklik Ekleyin
Yükseklik Ekleyin

Merdiveninizi Basit Tutun.

Merdiven boşluğu tarafında tek bir tırabzan ile merdivenleri basitleştirin. Bu tasarımı merdivenlerin yanında mükemmel aksesuarlar ve tasarımlarla tamamlarsanız daha zarif görünebilir. Basit tasarımlar her zaman daha ilgi çekici ve asil durur.

Basit Endüstriyel Merdiven
Basit Endüstriyel Merdiven

Fotoğraf galerimizden bütün endüstriyel merdiven modellerine göz atabilirsiniz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close