EndüstriyelMobilya Modelleri

Endüstriyel Masa Modelleri 2020

Şık Tasarımlar ve Zarif Ayrıntılar ile Endüstriyel MasalarDüz stil tasarımlar ve sade formlarla karakterize olmasına rağmen endüstriyel stil, bundan daha karmaşık ve gizemlidir. Mesela endüstriyel masa modelleri sadece dört metal bacak üzerinde oturan ahşap parçalar değildir.   Dahası, masanın tasarımı çok basit olabilir ve bağlamı, özel görünmesini ve öne çıkmasını sağlayan, stilini vurgulayan bir çerçeve olabilir.

Endüstriyel Masa Modelleri 2020

 • Endüstriyel tasarımların belirleyici bir özelliği işlevselliktir.  Örneğin, bir endüstriyel masa, basit bir ahşap üst ve metal rafın altında bir rafın bulunduğu metal bir tabana sahip olabilir.
 • Endüstriyel masalar modern dekorasyonlarda kolayca uyum sağlar. Aslında, modern bir ev ofisi,bu tarz masayı dekorunun odağı haline getirebilir. Burada sunulan endüstriyel masa mükemmel bir örnektir.
 • Buradaki dekor biraz daha geleneksel ve bu iki stil birlikte gerçekten iyi uyum sağlıyor. Masa, endüstriyel tabureler ve kolye ışıklarının yanı sıra zarif ahşap mobilyalarla çevrelenerek dekoru birbirine bağlayan ana unsurdur
 • Endüstriyel masalar basit tasarımları ile bilinir ve bu da onlarla mükemmel DIY projeleri yapmamızı sağlar . Örneğin, geri kazanılmış bir ahşap masa kolayca bir masaya dönüştürülebilir. Daha belirgin bir endüstriyel görünüm için, ona taban olarak ince bir metal çerçeve verin.
 • Endüstriyel masalarla ilgili gerçekten güzel bir şey, cazibelerini ve benzersiz özelliklerini kaybetmeden küçük olabildikleri veya çok büyük olabilmeleri gerçeğidir. Küçük bir masa, açık bir alanda koridor veya kuytu köşede özellikle daha ilginç görünebilir.

Endüstriyel Masalar

 • Çağdaş ve endüstriyel, birbirine iyi uyum sağlayan iki stildir. Bunlar hem basitlik hem de temiz hatlar ile dekore şık bir hava verir . Ayrıca ikisi de kontrastı benimserler.
 • Rustik ve endüstriyel unsurlar arasında stillerin bir diğer mükemmel bileşimi var. Bu gibi rustik ayrıntılarla dolu bir ev ofisine  endüstriyel bir masa yerleştirin ve her iki stil de doğal görünümü ile bir araya gelecek.
 • Tüm endüstriyel masalar açık bir şekilde ön plana çıkmaz. Zarif ve güzel bir masanın özelliklerini tam olarak kullanabilmek için ek elemanlara ve aksesuarlara ihtiyaç duyuyor.Endüstriyel çizgileri olan bir sandalye, mükemmel bir tamamlayıcı parça olur.

DAHA FAZLA: Yeni Trend Modern Endüstriyel Sandalyeler • Kendi endüstriyel masanızı oluşturmak da kolaydır. Metal boruları kullanmak harika bir fikir. Bunlar masanın çerçevesini oluşturabilir ve ek depolama için eşleşen raflar yapmak için kullanılabilir.
 • Bir çok endüstriyel masa modelleri geri dönüşümlü ahşaptan yapılmıştır. Bu onlara çok fazla kişilik kazandırıyor ve aynı zamanda bunları  benzersiz kılıyor. Birçok durumda rustik mobilyalarla benzer özelliklere sahipler.
 • Endüstriyel öğelerle karakterize edilen endüstriyel mobilyalar veya tasarımlar, eklektik iç mekanlar arasında yer alabilir. Eklektik bir home ofisi tasarlamak son derece kolaydır ve farklı stilleri harmanlamak için çok fazla özgürlük ve fırsat sunar.

Endüstriyel Masa ile Home Ofis

 • Birçok endüstriyel masa modelleri basit tablolara benziyor. Tabii ki, bu onları daha az ilginç kılıyor, özellikle de masanın duvar ünitesi gibi odadaki başka bir şeyle eşleşmesi durumunda .
 • Endüstri tarzı bir home ofisi diğerlerinden biraz daha soğuk ve daha az davetkar hissettirebilir. Bu durumda dokulu malzemeler ve sıcak ve toprak renkleri kullanın. Bazı ılık aydınlatmaları da ekleyin.Ofiste bu şekilde rahat ve hoş bir mekana dönüşebilir.
 • Tüm endüstriyel iç mekan tasarımları soğuk  bir görünüm ile karakterize değildir. Böyle bir tasarımla mücadele etmenin bir yolu daha çok ahşap kullanmaktır. Bu durumda masif ahşap özellikle daha etkilidir. Sağlam ve dengeli bir tasarım için metalle birleştirin .
İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın


Kelimeler

1 thought on “Endüstriyel Masa Modelleri 2020”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close