Banyo DekorasyonuZemin Dekorasyonu

Banyo için Fayans Zemin Modelleri 2020Banyo, döşeme seçenekleri için harika bir fikirler olan başka bir alandır ve burada fayanslar en popüler seçenektir. Banyo için Fayans Zemin Modelleri 2020 trendlerini sizler için araştırdık.

Her şeyden önce fayansların şık özellikleri yanı sıra popüler olmasının nedenleri : banyo gibi nemli bir alanda gerekli olan dayanıklılık, su direnci, darbe dayanımı, düşük bakım ve kolay temizlik. Seramik, porselen, taş ocağı ve mermer dahil olmak üzere birçok farklı tip ve stile sahip olmakla birlikte, bir ev sahibi tasarım ihtiyaçlarını ve bütçesini karşılayan bir döşeme çözümü bulabilir. Kalın fayanslar genellikle tüm banyoyu oluşturuyor, özellikle beyaz renkte dekore edilmişse.

Banyo için Fayans Zemin Modelleri 2020

Yine de,  yerden ısıtma sistemine monte edilmeyen karo fayans döşemenin soğuk, sert bir yürüme yüzeyi sunduğunu bilmelisiniz. Soğuk iklimlerde yaşıyorsanız ve yerden ısıtma sistemine sahip değilseniz, soğuk kış sabahları terlik giymeniz gerekecektir. Grout, ayarlandığında bile gözenekli bir malzemedir ve düzenli kullanımdan kaynaklanan hasarları önlemek için sızdırmaz hale getirilmesi gerekir. Düzgün bakım yapıldığında bile, bu özellikler bazen nem ve sinsi nem ile bozulabilir ve küf  ile renk değiştirmelerine neden olur.

gri beyaz banyo fayans modelleri 2020
gri beyaz banyo fayans modelleri 2020

Özellikle gri ve beyaz porselen fayanslar banyoda göz alıcı bir dokunuş yaratıyor.

2020 Banyo Fayansları Dekor Fikirleri

Lüks bir dokunuş için mermer altıgen banyo yer fayansları, Mavi altıgen fayans ve yeşillikler ile tüm banyo dekorunu müthiş bir şekilde oluşturuyor.

Su direnci olan fayanslar nemli banyolar için mükemmel bir seçenektir.Mermer altıgen karo fayans zeminler banyoları  daha şık ve modern yapıyor.

beton banyo fayansları 2020
beton banyo fayansları 2020

Altıgen Fayans Modelleri ile Göz Alıcı Mutfaklar

Banyoyu aşırı dekore etmek zorunda kalmadan canlı tutmak için mavi fayansları kullanabilirsiniz.

Ahşap zeminleri su hasarından korumak için sadece küvetin altındaki mermer baskılı karolar tercih edebilirsiniz.

Bir açıklama yapmak için kalın siyah ve beyaz desenli karo fayanslar çok idealdir.

Şık bir dokunuş için  patchwork fayanslar harikadır.

patchwork fayans modelleri 2020
patchwork fayans modelleri 2020

Maksimum dayanıklılık için gri beton altıgen fayans modellerine göz atın.

Fayanslar  harç sızdırmaz hale getirildiği sürece, suya dayanacak en iyi malzemedir.

Sırlı fayanslar, bakımı kolay olsa da, ıslanırsa kaygan olabilir. Karolar ağır yaya trafiğine dayanabilirken, ağır bir şey düşerse kolayca kırılabilir veya çatlayabilir. Bu malzemeler, fiziksel etkilerden çatlamaya ve kırılmaya karşı dirençli olma eğilimindedir. Bununla birlikte, bir karoda hasar meydana gelirse, tek tek porselen parça çıkarılıp değiştirilebilir.

Banyo için Fayans Zemin Modelleri 2020 – GaleriKelimeler

1 thought on “Banyo için Fayans Zemin Modelleri 2020”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close