Endüstriyel

Nedir Bu Endüstriyel Merdiven?

Şaşırtıcı ve EtkileyiciEndüstriyel merdivenler, endüstriyel mekanlardan ve eski fabrikalardan ilham alan merdivenlerdir. Farklılık seven birisiyseniz evinize arzu ettiğiniz değişikliği endüstriyel hissi vererek yapabilirsiniz. Endüstriyel merdivenler farklı malzemelerden yapılabilir. Merdivenli evinizde, girişte yada asma katınıza çıkarken endüstriyel tarzda bir merdiven kullanabilirsiniz.

Endüstriyel merdivenler paslanmaz çelik veya alüminyum malzemelerden oluşabilir. Üreticiler, kullanım noktalarında montaj için parçalar tasarlayabilir. Düz ve spiral endüstriyel merdivenler olduğu gibi farklı modellerde tasarımlarda bulabilirsiniz.

Dönen endüstriyel merdiven
Dönen endüstriyel merdiven

Endüstriyel Merdivenler Neye Benziyor?

Zarif ama farklı bir merdiven tasarımı arıyorsanız bu kesinlikle endüstriyel merdivendir. Çeşitli tasarımlarda, renklerde ve malzemelerde mevcutturlar. Tarzınıza ve ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek evinizi harika bir tasarımla güzelleştirebilirsiniz. Üreticiler ayrıca onları çekici kılmak için mükemmel bir bitişe sahip olmalarını sağlarlar. Bu şekilde dekoratif anlamda oldukça özel bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Normalde endüstriyel dendiğinde akla şıklık gelmez ancak endüstriyel stilde parçalar evinize şıklık katar. İlginç bir şekilde şık ve ilgi çekici bir eve sahip olursunuz.

Siyah endüstriyel merdiven
Siyah endüstriyel merdiven

Tırabzanları bulunmayan endüstriyel merdiven modelleri evinize temiz ve şık bir hava katar. Çelik konstrüksiyondan yapılan asma kata ulaşmayı sağlayan merdiven ile oldukça şık bir dekorasyon tamamlaması yapılabilir.Endüstriyel merdiven modeli
Endüstriyel merdiven modeli

Farklı açılardan bakıldığında merdiven basamaklarından yukarı doğru çıkan çelik halatlar havada asılı duran basamak hissini veriyor.

Basamak endüstriyel merdiven
Basamak endüstriyel merdiven

Rustik trabzan ve basamak detayı ile hazırlanan merdiven oldukça uyumlu bir şekilde yükseliyor. Doğal ve rustik parçaları seviyorsanız evinizin merdivenini bu detay ile ilgi çekici hale getirebilirsiniz.

ŞIk endüstriyel merdiven
ŞIk endüstriyel merdiven

Endüstryel merdiven tasarımınızı her tarza uygun şekilde yeniden düzenleyebilirsiniz. Hayal gücünüz ve elinizdeki malzemeye bağlı olarak sanayiyi çağrıştıran her malzeme size ilham kaynağı olabilir. Çelik konstrüksiyondan borulara kadar geniş bir ürün yelpazesi mevcuttur. Gerisi evinizin stiline göre stilize etmeye kalıyor. Bunu kendiniz yapabileceğiniz gibi deneyimli bir iç mimardan yardım alarak da yapabilirsiniz.

Fotoğraf galerimizden endüstriyel merdiven modellerine göz atabilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close