Ev Dekorasyonu

Çağdaş Sahil Kenarı Stiline BakışÇağdaş sahil kenarı stilini seviyor musunuz? Bu zahmetsiz şık atmosfer, geleneksel ve klasik dekorun en iyilerini popüler modern dokunuşlarla harmanlayarak zamansız bir çekiciliğe sahip yepyeni bir estetik sunar. Yatıştırıcı fildişi ve sıcak ahşap vurgulu mobilyalarda nötr tekstil tonlarını kullanarak, bu sofistike yazlık kaçamağı için davetkar bir temel oluşturabilirsiniz.

Çağdaş Sahil Kenarı Stiline Bakış
Çağdaş Sahil Kenarı Stiline Bakış

Modaya yön veren siyah kaplamalardaki şık aydınlatma ve havalı minimalist şekiller, bu eski dünya tasarımını modaya uygun yeni zirvelere taşımak için eğlenceli soyut dekor vurgularıyla birleşiyor. Sanat eserleri ve süslemelerdeki ince sahil kenarı stili vurguları ve canlandırıcı yeşil tonlar tuzlu havayı ve deniz meltemlerini çağrıştırarak evinizi hayalini kurduğunuz rahatlatıcı inziva alanına dönüştürür.

Çağdaş Kıyı
Çağdaş Kıyı

Bu ilgi çekici iki örnekte kullanılan dekoratif öğelere kısaca göz atalım.

Dekoratif Vazo

Bu vazonun ilginç ama minimalist halka kulpları, ayırt edici siluete katkıda bulunur. Tek bir büyük boy çiçek yada bitki yerleştirilebilir.

Dekoratif Vazo
Dekoratif Vazo

Organik Konsol

Nötr tonlarda olan bu medya konsolu, organik bir şekilde şampanya çubuğu çekmeleri ile mat beyaz kaplamalı kapılar ve çekmeceler ile doğal fırçalanmış ahşap bir gövdeye sahiptir. Zarif şampanya ayakları bu dokusal parçanın tabanını destekler.

Konsol
Konsol

Varil Sandalye

Her ikisine de sahip olabilecekken neden rahatlık ve stil arasında seçim yapasınız? Bu eşsiz ve şık fıçı sandalye, her iki seçeneği de kapsar. Kanallı sırt ve yuvarlak şekil, bu parçayı farklı yapar. Yumuşak beyaz buklet döşeme, bu vurgulu koltuğun sıra dışı siluetini mükemmel bir şekilde vurgular.VARİL SANDALYE
VARİL SANDALYE

Deniz Kabuğu Heykeli

Bu zarif, büyük boy deniz kabuğu dekoru, sahil kenarı stiline oldukça uygundur. Bu parça, heykelsi bir merkez parçası olarak tek başına mükemmeldir. Ancak bu parçayı sevdiğiniz koleksiyonunuz için bir kap olarak kullanabilirsiniz.

Deniz Kabuğu Heykeli
Deniz Kabuğu Heykeli

Koloni Duvar Aplikleri

Zarif bir koridor veya mutfak için uygun olan bu geçişli aplik, her türlü temaya uyum sağlayacaktır. Uzun şamdan, bu armatürün öne çıkmasını sağlayan akıcı bir gövdeye sahiptir. Değişken mum kılıfları, evinizle karıştırmak ve eşleştirmek için en iyisini seçmenize izin verir.

GEÇİCİ KOLONİ DUVAR APLİKLERİ
GEÇİCİ KOLONİ DUVAR APLİKLERİ

Lineer Avize

Bu muhteşem minimalist lineer avize, yarım ay çerçeve içine yerleştirilmiş tek bir mum lamba serisine sahip, şaşırtıcı derecede basit bir tasarımla büyük bir etki yaratıyor.

Lineer Avize
Lineer Avize

Fotoğraf galerimize göz atarak ayrıntılara göz atabilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close