Ev Dekorasyonu

Odalar İçin Zamansız AksesuarlarOdalarınızı dekore ederken kullandığınız aksesuarların zamansız olmasına özen göstererek stilinizi ve dekorasyonunuzun ömrünü güçlendirebilirsiniz. Sizlere bazı ipuçları ve aksesuar önerilerimiz var.

Zamansız ve Sevdiğiniz Parçaları Göz Önüne Alın.

Bir odayı dekore etmek söz konusu olduğunda, raf ve masa üstlerini kullanabilirsiniz. Bunu yaparken zamansız ve stilinizi yansıtan aksesuarlar kullanmak uzun vadede avantaj sağlayacaktır. Ayrıca burası sizin eviniz ve kendi kişisel tarzınızın bir yansıması olmalı, bu nedenle en sık gördüğünüz alanları şekillendirmek için bakmayı sevdiğiniz parçaları kullanın.

Bir Tasarımcı Gibi Güverte
Zamansız ve Sevdiğiniz Parçaları Göz Önüne Alın.

Kitapları Dekorda Kullanın.

Kitaplar her zaman eğlence, eğitim ve dekorasyon için iyi bir fikirdir. Sadece topladığınız kitap konuları ilgi alanlarınız hakkında bir şeyler söylemekle kalmıyor, kitapların kapakları da açık raflara renk, doku ve desen katıyor. Görsel ilgi eklemek için bunları masa üstlerinde veya bazı aksesuarların altında kullanabilirsiniz.

Bazı Kitapları Yığınla
Bazı Kitapları Yığınla

Sepetleri Mutlaka Kullanın.

Şekil, renk ve malzemeler değişiklik gösterse de, dokuma sepet her zaman olmazsa olmaz bir stil aksesuarı olacaktır. Doku ve sıcaklık eklerken aynı zamanda dağınıklığı da toparlar. Kullanışlı bir saklama alanı sağlar. Dekorasyon söz konusu olduğunda bu bir avantajdır.Sepetleri Getirin
Sepetleri Getirin

Dağınıklığı Azaltmak için Kaseleri Kullanın.

Kaseler, meyveleri tutmak için tezgahlarda uzun süredir kullanılmaktadır, ancak bunun ötesinde düşünmeyi deneyin. Kaseler, evin her odasında her türlü şey için güzel bir saklama alanı sağlar. Kabuklar, bitkiler veya tatil süsleri gibi dekoratif eşyaları, banyoda iplik yumakları, iplik makaraları ve ekstra sabunlar gibi nesneleri tutabilirler. Grenli ahşap, seramik, seramik, gümüş veya pirinç gibi dayanıklı malzemelerden yapılmış ve ilginç bir şekle, çerçeveye ve genel tasarıma sahip büyük kaseler arayın.

Dağınıklığı Fethetmek için Kaseleri Kullanın
Dağınıklığı Fethetmek için Kaseleri Kullanın

Tepsiyi Dekoratif Öğe Gibi Kullanın.

Tepsiler, özellikle masalarda ve diğer yatay yüzeylerde bir vinyete katmanlı bir görünüm eklemenin klasik bir yoludur. İçerik hala görünür durumdayken, bir tepsi, daha az dağınık bir görünüm için öğeleri görsel olarak birleştiren bir “sınır” sağlar. Antika dükkanları, emlak satışları ve bit pazarları, stil ifade eden tepsiler bulmak için harika bir yerdir.

Bir Tepsi Deneyin
Bir Tepsi Deneyin

Sürahiler İçeceklerden Daha Fazlasını Tutabilir.

Sürahiler mutfakta yaygın olarak kullanılsa da, bu kullanışlı, işlevsel parçalar evin her yerinde stil aksesuarı olarak kullanılabilir. Taze veya yapay bir buket çiçek yada kalemler. Estetiğinize uyan stil, şekil, malzeme ve renkte sürahi arayın.

Sürahiler İçeceklerden Daha Fazlasını Tutabilir
Sürahiler İçeceklerden Daha Fazlasını Tutabilir

Daha fazla zamansız dekoratif aksesuar önerisi için galerimize göz atabilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close