Duvar DekorasyonuMutfak Dekorasyonu

En iyi 8 Mutfak Duvar RenkleriMutfak için bir boya rengi seçmek, ev dekorasyonuyla güvenli bir şekilde oynamanın güzel ve etkili bir yoludur. En iyi 2020 mutfak duvar renkleri nelerdir?

Mutfaklarda genelde tuhaf tonlu ahşap dolaplarla veya henüz değiştirilemeyen bir zeminle karşı karşıyayız. Mutfak boya rengini, zor dolaplarla koordine etmek için nötr boya kullanmak çoğunlukla tamamen yanlış seçimdir. Dolabın ahşap kaplaması altındaki unsur nötr bir sorun yaratan şeydir. En iyi seçeneklerinizle bir renk seçmek kabin renginin ortaya çıkmaması için dolaplarınıza benzer nitelikte veya dolapları arka plana atacak daha cesur bir renk seçilmeli. Koyu renk ahşap veya saf beyaz dolap, renkle koordine edilmesi en kolay olanıdır; bu nedenle, duvar rengi seçiminde özgürce durabilirsiniz.

Mutfakta renklerle dekoru güzelleştirmenin bir yolunu arıyorsanız, neden daha az geleneksel bir renk düşünmüyorsunuz? Dolap renklerinizi dikkate alırsanız ve düşündüğünüz herhangi bir boyanın örneklenmesi konusunda gayret ediyorsanız, mutfaktaki renklerle özgürce eğlenebilirsiniz.

En iyi 8 Mutfak Duvar Renkleri

Sarı

Güneşli ve cesur bir seçimdir. Bu açık ve enerjik sarı, modern bir mutfakta harika görünüyor. Daha rahat bir mutfak için, eğlenceli bir renk karışımı arıyorsanız  sarı aksan rengi olarak parlayabilir. Mutfağınız için böyle beklenmedik bir renk seçerken, boşluktaki boya renklerinin örneklenmesi zorunludur (lütfen bu adımı atlamayın).

Mercan Duvar Rengi

Pembe değil tamamen mercan,  bu renk sulu tropikal meyveyi anımsatıyor, ancak canlı ve karikatürize olmayacak kadar sessiz. Çekici olmayan dolabın odağını çekebilmek için mükemmel bir olasılıktır ve beyaz veya koyu renkli dolaplarla da güzel görünür.

Altın Duvar Rengi

Bu sıcak ve canlı altın, büyük aile yemeklerinin ve büyük bir mutfağın mutlu koşuşturmacasının sahnelerini çağrıştırıyor.Sıcaklığı bej veya yeşil gibi renklerin yanında çok fazla sarı veya turuncu görünen dolap için iyi bir eşleşme olabilir.Ayrıca Bakınız: Güzel Görünen 2020 Mutfak Boya Renkleri

Su Yeşili Duvar Rengi
Akvaryumunun serinliğini sergilemek için plajdan ilham alınan su yeşili ile alanı başka şeyler ile süslemeniz gerek kalmaz. Mutfak dolap ve duvarlara koyduğunuz tüm sıcak nötrlerin yanında çok gri görünen zeminler için mükemmel bir eşleşme olabilir. Beyaz dolaplara özellikle kireç yeşil renk vurgularıyla çekici ve taze bir görünüm kazandırabilir.

Kırmızı mutfak  duvar renkleri

Kırmızı mutfaklar, özellikle mükemmel koyu kırmızı tonundaki boya rengiyle cazip olabilir. Kırmızısı, örnek aldığınız diğer duvar renkleri için çok sıcak görünen tahta dolapıyla karıştırmak için mükemmel kırmızıdır. Bu sıcak kırmızı, geniş bir aydınlatma ve beyaz vurgulu açık mutfakta daha iyi görünüyor.

Küllü Mavi Duvar rengi

Evet, mutfağını menekşe, mor veya lavanta ile süsleyebilirsiniz. Gizli soru, mevcut dolap ve yüzeyleriniz için doğru olanı bulmaktır.Siyah dolaplarla çarpıcı olabilecek zengin ama sessizleştirilmiş bir menekşedir. Kül Mavinin sönük kalitesi, yüzeyleri ve dolapları gri tonlamayla mükemmel bir ortak yapar.

Koyu mavi Duvar Rengi

Zengin ve koyu bir mavi renkte boyanmış bir mutfak, evinizde en sevilen toplama noktalarına bağlanıyor. Mavi, sosyalleşmeyi teşvik eder ve hepimiz biliyoruz ki  mutfak herkesin içinde olduğu yerdir.

Beyaz Duvar Renkleri

Beyaz kendine has bir mutfak rengidir .

Tamamen beyaz mutfak duvarları çok popülerdir. Tasarım şu şekilde tanımlanabilir: beyaz dolaplar, beyaz duvarlar, beyaz tavan, muhtemelen beyaz bir tezgah ve bir şey unuttuysak, beyaz da yapalım.

Beyaz Mutfak Modelleri 2020

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın


Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close