Banyo DekorasyonuEndüstriyelRustik

Endüstriyel ve Rustik Çiftlik Evi Banyo AydınlatmalarıEndüstriyel ve rustik stillerden hoşlananlar için toparladığımız aydınlatma modellerini çiftlik evinizde keyifle kullanabilirsiniz. Modellerin her biri oldukça dikkat çekici ve tarz sahibidir. Bu örneklere göz atarak çiftlik evinizde oluşturmak istediğiniz endüstriyel dokunuşları kolayca yapabilirsiniz.

Kafesli Banyo Aydınlatması

Bu cesur endüstriyel görünüm, Mat Siyah ve gösterişli Altın soketlerde depodan ilham alan kafes tonlarıyla birçok stile sahiptir. Çiftlik eviniz için aradığınız endüstriyel dokunuşu bu aydınlatma ile yapabilirsiniz.

DEPO KAFESİ BANYO IŞIK - 3 IŞIK
DEPO KAFESİ BANYO IŞIK – 3 IŞIK

Retro Depo Aydınlatması

Bu banyo lambasının klasik şekli, açık file gölgelik, şık endüstriyel priz ile zarif ve sade bir arka plaka gibi güzel retro detaylarla birleşiyor. Sonuç, zamansız bir çekicilikle sarılmış modern trendlerin ipuçlarını içeren şık bir armatürüdür.

RETRO DEPO PARÇASI VANITY IŞIK - 3 IŞIK
RETRO DEPO PARÇASI VANITY IŞIK – 3 IŞIK

Tohum Görünümlü Aydınlatma

Bu sessizce rafine edilmiş banyo apliği ile çiftlik evine ve rustik banyolara antika esintili bir çekicilik getirin. Oval bir arka plaka, kavisli gölgeler ve modaya uygun çekirdekli cam, bu armatüre sade bir stil dokunuşu eklemek için mükemmel bir yumuşaklık veriyor. Makyaj aynanızın üstüne monte ederek harika bir makyaj ışığına sahip olabilirsiniz.

YUMUŞAK TOHUMLU VANITY LIGHT - 3 LIGHT
YUMUŞAK TOHUMLU VANITY LIGHT – 3 LIGHT

Endüstriyel Makyaj Aydınlatması

Bu hayranlık uyandıran makyaj aydınlatması, eski ve endüstriyel temaların peşinden koşturuyor. Hafif ışık arıyorsanız bu parçayı tercih ederek tarzınızı güçlendirebilirsiniz.VINTAGE KÜTÜPHANE VANITY LIGHT - 3 LIGHT
VINTAGE KÜTÜPHANE VANITY LIGHT – 3 LIGHT

Kesilmiş Koni Gölgesi Şeklinde Aydınlatma

Bu benzersiz ayna üstü aydınlatma armatürü, endüstriyelden moderne ve sahil kıyısından rustik kulübeye kadar çeşitli stiller için mükemmel bir seçimdir.

KESİLMİŞ KONİ GÖLGESİ VANITY IŞIK - 3 IŞIK
KESİLMİŞ KONİ GÖLGESİ VANITY IŞIK – 3 IŞIK

Kafesli Endüstriyel Aydınlatma

Bu kafesli gölge 2 hafif banyo armatürü endüstriyel bir tarza sahiptir. Eskitilmiş bir kaplamaya sahip dökme demirde, aynı zamanda vintage bir çekiciliği var! 2×100 watt orta tabanlı prizler. (6″Yx19″Gx5.75″D)

KAFES GÖLGE ENDÜSTRİYEL BANYO IŞIK - 2 IŞIK
KAFES GÖLGE ENDÜSTRİYEL BANYO IŞIK – 2 IŞIK

Koni Gölge Aplik

Koni şeklinde metal duvar aydınlatması birçok stile hitap eder. Bu benzersiz duvar aydınlatma armatürü, endüstriyelden moderne ve taze kıyıdan rustik kulübeye kadar çeşitli stiller için mükemmel bir seçimdir.

KESİLMİŞ KONİ GÖLGE APLİK
KESİLMİŞ KONİ GÖLGE APLİK

Fotoğraf galerimizden diğer aydınlatma modellerine göz atabilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close