İskandinavStil

İskandinav Stili ile Oda DekorasyonlarıEv dekorunda iskandinav stili şu anda çok trend. Temiz çizgileri ve sade silüetleri kucaklayan, sevilen, az bakım gerektiren parçaları ile çılgınca çekici bir şekilde birleştiren beyaz duvarlı sevgi dolu bir cazibe ile geliyor.

Bir sürü insan da olduğu gibi bu neşeli ve iyi düzenlenmiş ev hissine kapılıyorsanız, evinizin her odasında İskandinav tarzı esin kaynağı arıyorsanız aşağıdaki listemizi inceleyin.

İskandinav Stili ile Odalar

Antre

Temiz astarlı ve özenle döşenmiş, bir İskandinav giriş yolu sade ancak tamamlanabilir. Gelip giden (çanta, kat, eşarp vb.) Ve ayakkabı için ihtiyaçları asmak için birkaç kanca gerekliliklerdir. Dikkat çekici ve işlevsel bir beyaz kıyafet, mekana karışıyor ve çoğu zaman bir veya iki şemsiye hazırda duruyor.

Oturma odası

İskandinav oturma odası, çağdaş şıklığı sıcak tarzı ve konfor ile harmanlamaktadır. Duvarlardaki beyaz renk, oturma odasını havadar ve taze hissettiren, aynı zamanda harika bir sanat galerisi duvar dekoru ve ilginç aydınlatma siluetleri için kusursuz bir zemin sağlayan renktir. Sıcak ahşap tonları ve yeşil alanlar oturma odasına eşzamanlı sıcaklık ve stil katıyor.

Mutfak

Birkaç bileşen  İskandinav mutfağı yaratıyor: (1) Basit açık raf. Daha az ve daha basit, daha özgün. (2) Sarı ahşap tonları, raflar ve tezgah üstü rengi gibi. (3) Beyaz dolaplar, duvarlar ve (sıklıkla) aletler. (4) Basit ama ilginç şekillerde musluk ve kolye eğri çizgiler ve bu mutfağa sade görsel çekicilik katıyor.

Yemek odası

İskandinav tarzı bir yemek salonunun hayata geçirilmesi. Bu doğal çiftlik masasının basit ve benzersiz kavisli kenarı ve beyaz Eames tarzı sandalyelerle eşleştirilmesi gibi. Yemek odası süslemeleri az düzeyde tutulmaktadır; bazı resim ve birkaç asılı lambayı tutacak basit bir çıkıntının tümü bu odaya ihtiyaç duyuyor. Bu sadelik yemek odasına huzur veriyor.DAHA FAZLA : iskandinav ev dekorasyonu trendleri 2020

Yatak odası

Yatak odaları doğal olarak huzurlu alanlar olması gerekiyor ve bu sakinlik duygusu İskandinav sadeliği ile mükemmel hizalanır. Süslenmemiş pencereler bol miktarda doğal ışık gelmesini sağlar. Beyaz yatak örtüleri her zamankinden daha temiz görünüyorlar.

Ahşap döşemeler (daha fazla yıpranmış)ve basit bir yan masası alana giren herkese rahatlık hissettirmek için yeterlidir. Eminim ki bu yatak odasının ev sahipleri, bu fotoğraftan daha fazla eşyaların sahibidir, ancak aynı derecede çekici ve az sayıda mobilya parçası olması daha iyidir.

Banyo

Temel geometrik şekiller (dikdörtgen, kare, daire) ve çizgiler İskandinav  banyolarına doğru ilerlemektedir. Ve aslında, genelde beyaz olan bir alanın yanı sıra bir sepet veya dokuma halı da iyi bir seçimdir.

Çamaşır odası

Otantik İskandinav tarzı ile ilgili olan en iyi şey   çok işlevsel olmasıdır. İsveç’te tuvalet, duş ve çamaşır alanı tek bir alanda olması nadir bir şey değildir. Bu geleneksel işlevselliğe olan bağlılığınız ne olursa olsun, stil tutarlı kalır. Beyazı dengeleyen hafif ahşapların arasında ki basit, çağdaş formlar.

Home ofis

Basit bir masaüstü çalışma alanı bir kez daha tüm temel öğeleri şık ve sade bir şekilde bir araya getirmektedir. Çalışma verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için masada dağınıklık yoktur; muhtemelen, çoğunun dağınıklığı, kolayca erişilebilen saklama kutularında özenle saklanır. Rahat bir sandalye ve masa lambası bu alanı ideal bir çalışma düzeni haline getirir.

İskandinav Stili ile Oda Dekorasyonları / GaleriKelimeler

1 thought on “İskandinav Stili ile Oda Dekorasyonları”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close