İskandinav

Rahat Okuma Köşeleri ile Uzun Okuma Saatleriİskandinav stilinde rahat köşeler sıkça karşımıza çıkar. Kitap okumayı sevenler ve nasıl bir köşe düzenlemek istediğine henüz karar veremeyenler için sakin ve huzurlu okuma köşesi örneklerini sizler için paylaşıyoruz. İskandinav okuma köşeleri sıcacık ve konforlu bir kitap okuma keyfi yaşamanızı sağlayabilir. Rahat bir okuma koltuğu, iyi bir aydınlatma kaynağı ve kitaplarınızı saklayabileceğiniz alanlar. Bu minimalist okuma köşesi fikirlerinin evinizi dekore ederken size ilham vereceğini umuyoruz.

Dünyadaki birçok insan İskandinav dekor estetiğini sever. Ülkemizde de bu stili seven ve takip eden bir çok kişi vardır. Her şey temellere geri dönmek ve yaşamak için temiz ve dağınıklıktan uzak bir ortam yaratmakla ilgilidir. İskandinav eviniz için öncelikle doğru renkleri seçmelisiniz. Beyaz, siyah ve gri renk paleti kullanmayı aklınızın bir köşesine yazın ve sabah gazetenizi okumak, boş zamanlarınızı bayıldığınız romanlara ayırmak için okuma köşenizi hazırlamaya başlayın.

Şömine Okuma Köşesi

Şöminenin yanında rahat bir koltuk ve sehpa ile okuma keyfi hiç bitmesin isteyeceksiniz.

Şömine Okuma Köşesi
Şömine Okuma Köşesi

Büyük Boy Okuma Koltuğu

Büyük boy bir sandalye kullanılan bu İskandinav okuma köşesi oldukça rahat ve konforlu görünüyor. Kullanılan aydınlatma ve sehpanın sadeliği aranan sadeliği fazla yorulmadan oluşturmanızı sağlayabilir.

Büyük Boy Okuma Koltuğu
Büyük Boy Okuma Koltuğu

Dolap Köşesi

Böyle bir alana sahipseniz minder ve konforlu yastıklarla bir anda okuma köşesi haline getirebilirsiniz. Kullanacağınız duvar apliği ile temiz bir şekilde aydınlatmayı sağlayabilirsiniz.

Gizli Dolap Köşesi
Gizli Dolap Köşesi

Plastik Kalıplı Sallanan Sandalye

Bu sandalye ve kürk battaniye size harika bir okuma deneyimi sunarken günün yorgunluğunu atmanız için alan oluşturabilir.Plastik Kalıplı Sallanan Sandalye ve Faux Kürk Battaniye
Plastik Kalıplı Sallanan Sandalye ve Faux Kürk Battaniye

Köşe Tezgahı ve Salıncak Işığı

Oldukça minimal ve fazlasıyla İskandinav. Köşe tezgahını değerlendirmek için okuma köşesi yapmak iyi bir fikir. Kullanacağınız duvar apliği ile aydınlatmayı en sade şekilde çözebilirsiniz. Konforlu yastıklar ve oturma minderi ile köşeniz hazır bile.

Köşe Tezgahı ve Salıncak Işığı
Köşe Tezgahı ve Salıncak Işığı

Gri Vurgulu Sandalye

Cana yakın bir okuma köşesi arayanlar için görüntüsü bile rahatım diyen harika bir koltuk ve puf sehpa ile tercih edebileceğiniz bir okuma köşesi deneyimi.

Gri Vurgulu Sandalye
Gri Vurgulu Sandalye

Köşe Rafları

Evinizin boş bir köşesini raflar yardımı ile kitaplığa çevirebilirsiniz. Yerleştireceğiniz konforlu bir sandalye ve sehpa detayı ile okuma köşeniz hazır bile…

Köşe Rafları
Köşe Rafları

Umarım bu İskandinav okuma köşelerini ilham verici bulmuşsunuzdur. Biraz yaratıcılıkla en sevdiğiniz kitapları, romanları ve dergileri okumak ve saklamak için evinizde özel bir alan yaratmak çok kolay.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close