Duvar DekorasyonuYemek Odası Dekorasyonu

Duvarınızı Tabaklarla Dekore Edin

Tabak Koleksiyonu İle Şık DuvarlarDuvar dekorasyonu çoğumuz için oldukça önemlidir. Evimiz için seçtiğimiz dekorasyon stilini tamamlayan en önemli etkenlerden birisidir. Duvar dekorasyonunu doğru seçerek, stilinizi tamamlayabilirsiniz. Konuklarınız ve ailenizin mutlu ve huzurlu hissedebileceği, sizi yansıtan duvar dekorasyonlarına imza atabilirsiniz. Sizlere farklı bir seçenekten bahsetmek istiyoruz.

Duvarınızı Tabaklarla Dekore Edin.

Yemek odanızda farklı ve gösterişli bir duvar dekorasyonu oluşturmak istiyorsanız, tabak koleksiyonu fikri tam size göre… Bu fikir elinizde var olan yemek takımınızı, yemek odanızın duvarında sergilemeniz anlamına geliyor. Şık yemek tabaklarınızı saklandığı dolaptan çıkararak, duvarlarınızı şenlendirebilirsiniz. Sizin takımınız ve sizin fikriniz olduğu için sadece sezi özel olacak bu dekorasyonu trendine ait birkaç örneği sizin için paylaşıyoruz.

Yemek alanınızda şık tabak koleksiyonu
Yemek alanınızda şık tabak koleksiyonu

Tabak Koleksiyonu İle Şık Duvarlar.

Yemek takımınız yada sevdiğiniz tabaklardan oluşan bir koleksiyonu sergilemeniz mümkündür. Eğer farklı tabakları seven ve toplayan birisi iseniz, ortaya daha farklı ve ilgi çekici bir duvar dekorasyonu çıkacaktır. Elinizdeki farklı tabak modellerini uyum içinde yerleştirerek yemek odanızı çarpıcı bir alana döndürebilirsiniz. Hazır satılan asma aparatlarını satın aldıktan sonra duvarınıza uyumlu bir şekilde monte edin. Bu işlemden sonra tek yapmanız gereken tabaklarınızı dolaplardan çıkarmak ve asma aparatlarına yerleştirmektir. Bu harika duvar dekorasyonunun tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz.Duvarınızı Tabaklarla Dekore Edin
Duvarınızı Tabaklarla Dekore Edin

Elinizdeki Eski Tabakları Değerlendirin.

İllaki son moda pırıl pırıl tabaklar olması gerekmez. Dolaplarınızda mutlaka aile büyüklerinden kalan antika tabaklar yada ilginizi çeken ve zamanında alıp dolapta unuttuğunuz modeller olabilir. Bu tabaklar duvarınız için harika bir bütünlük oluşturabilir.

Eski tabakları dolaplardan çıkarın
Eski tabakları dolaplardan çıkarın

Yemek odanız için kullanabileceğiniz yada ilham alabileceğiniz tabak koleksiyonu duvar dekorasyon modellerini sizin için toparladık. Aralarından size hitap eden ve fikir verebilecek modeller olması umuduyla… Duvarlarınızda harikalar yaratmanıza yardım etmek bize mutluluk verecektir.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close