İskandinavStil

iskandinav ev dekorasyonu trendleri 2020

İskandinav ev dekorasyonu örnekleri minimalizmin ötesine geçiyorŞık bir minimalist dekoru seviyoruz. Ancak berrak siyah-beyaz ev dekorasyonu artık yerini iskandinav ev dekorasyonu trendleri ile değişti. Bununla birlikte, İskandinav tasarımı daima dekorasyonun önemli bir parçası olacak. Mobilya, dekor ve iç mekan her şey için İskandinav örneklere bakarız, çünkü yaşayan ve nefes kesen, şık ve fonksiyonel bir dekor stili. Tüm beyaz alanların ötesine geçen İskandinav ev dekorasyonu modellerine göz atın.

BELIRLENMIŞ TEKNIK OLMAYAN ALANLAR

Teknoloji ve sosyal medya aracılığıyla sürekli olarak kendimizi iyi hissettiğimiz bir dönemde,  kişisel bir dekorun olması hoş değil mi?  Telefon, televizyon ya da bilgisayarların dikkat dağıtıcıları olmaksızın sıcak bir şekilde
karşılanan, son derece kişiselleştirilmiş bir mekan oluşturmak yoğun günlük yaşamı engellemek ve tasarımın kalbine odaklanmak açısından önemlidir.

iskandinav stili yatak odası dekoru 2020
iskandinav stili yatak odası dekoru 2020

Yatak odaları bu aygıtlaea aykırı olacak ve yumuşak keten, rahat koyun derileri, örme battaniyeler ve sakin kendi havanız için sıcak rustik ahşap gibi doğal dokularla birleşen yatıştırıcı gri ve süt beyazı paletinden oluşacaktır.

iskandinav yatak odası dekoru 2020
iskandinav yatak odası dekoru 2020

Mutlak favori İskandinav dekor trendi normalde sıkıcı bir saklama parçasını alıyor ve onu evinizde yeniden tasarım merkezi yapıyor. Dolabınıza muhtemelen saklanacak raf veya sepet, kendi içinde bir sanat eseridir. Raflar ile demir mutfak organizatörleri,şimdi evinizin her İskandinav düzeyinde şık olabilir.

iskandinav stili dekor
iskandinav stili dekor

Organik maddeler üzerinde çok olmasına rağmen, deri İskandinav’dan ilham alan en popüler seçenek değildir. Deri destekli ahşap sandalyeler gibi İskandinav iç mekanlarında deri parçalara büyük bir geçiş görüyoruz . Çok antika görünmeden rustiktirler  ve  üstüne atılmış koyun tüyü örtüleriyle harika görünüyorlar.iskandinav ev dekorasyonu trendleri 2020 (2)
iskandinav ev dekorasyonu trendleri 2020 (2)

İskandinav tarzının en sevdiği vurgu rengi? Açıkça görülüyor ki, mavi renkte – endüstriyel tasarımcıya ait olan evinde olduğu gibi,tamamen beyaza karşı parlak bir şekilde parlayan mavi bir renk . Diyelim ki,monokromatik evre bitti.

iskandinav ev dekorasyonu trendleri 2020
iskandinav ev dekorasyonu trendleri 2020

GRI DUVARLAR

Siyah-beyaz estetik İskandinav tarzın her köşesinde yapıldı; bu yüzden gri duvarların geri dönüşünü görmekten heyecan duyuyoruz . Aynı nötr, tek renkli stil sağlarlar.

gri iskandinav ev dekorasyonu
gri iskandinav ev dekorasyonu

İskandinav ev dekorunda olduğu gibi, evlerin çoğu siyah-beyaz kalma eğiliminde bu göz önüne alındığında, siyah-beyaz resimlere yönelmek harika. Kesinlikle minimalist olmayacak (antikalarla dolu), ancak bu basit, grafikli resimlerin renkli odalar arasında dağılmış halini görmek iyi bir fikir. Onları sıradan ama şık bir etki için kullanın.

siyah beyaz iskandinav ev dekoru
siyah beyaz iskandinav ev dekoru

Çizgilere geri dönüş yapmaya özen gösteriliyor- özellikle de basit ve siyah beyazlarsa harika olurlar.

iskandinav ev dekorasyonu trendleri
iskandinav ev dekorasyonu trendleri


Kelimeler

2 thoughts on “iskandinav ev dekorasyonu trendleri 2020”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close