Duvar DekorasyonuSalon Dekorasyonu

Ahşap Duvarlı Salonlar 2020

Ahşap Duvarlı Salonlar ile Sıcak Ve Davetkar DekorasyonlarAhşap zamansız, şirin, şık ve herhangi bir alana ilgi kattığı için ahşap ev dekorasyonunda kullanılacak en iyi malzemelerden biridir. Ahşap duvarlı salonlar ile en iyi mekanlara bakmaya devam ediyoruz ve bu yazı, salonlara  ve oturma odalarına ayrılmıştır.

Salonlara gelince, ahşap duvarı, içeri girdiğinizde gözünüze çarpan bir duvar veya bir şömine duvarı olabilir. Ahşap ve görünüşü size kalmış: Beyaz ahşap İskandinav ya da Rustik  veya havadar şık bir alan için uygun olabilir. Koyu bir ahşap duvar, karamsar bir alanda kullanılabilir veya nötr veya renkli modern bir alanda cesur bir ifade yapar. Ahşap, alana rahat bir dokusal etki katmak için şık, sıcak ve yenilenebilir bir malzeme.

Ahşap Duvarlı Salonlar ile Sıcak Ve Davetkar Dekorasyonlar

Açık Renkli Ahşap Duvarlar

Beyaz ve gri ahşap duvarlar çeşitli iç mekanlar için şaşırtıcı stiller yaratır: İskandinav, rustik, şık, modern ve diğerleri. Açık renkli ahşap duvarınızı daha dikkat çekici hale getirmek için, dokuyu inanılmaz  gösteren eskitilmiş ahşap duvarlar tercih edebilirsiniz. Bir başka ilginç fikir, ahşapta bir fotoğraf sergilemektir.

DAHA FAZLA: Ahşap Duvar Dekorasyonları 2020Doğal Renkli Ahşap Duvarlar

Doğal renkli ahşap duvarlar için inanılmaz bir seçimdir – tahıl ve doğal tonları her alanı daha sıcak ve daha davetkar yapacaktır. Sıcaklığıyla dikkat çeken doymuş renkli ahşap olabilir.Özellikle eskitilmiş ahşap muhteşem görünüyor, rustik ve şık iç mekanlar için mükemmel ve geri dönüştürülmüş ahşap bu duvarlar için kullanılabilir. Duvarınızı daha dikkat çekici görünmesi için bir başka fikir, mekana modern ama dokusal bir his verecek ahşap plakalar kullanmaktır.

DAHA FAZLA: Modern Ahşap Görünümlü Yer Seramikleri

Koyu Ahşap Duvarlar

İnanılmaz bir salon dekorasyonu yaratıyorsanız veya sadece karanlık bir vurgu istiyorsanız koyu veya siyah tahta bir duvar bunu yapmak için mükemmel bir yoldur. Bu duvara koyu bir şömine koyun ve koyu mermer veya taşla vurgulayın – bu şekilde muhteşem bir vurgu yapılır! Bir başka fikir, mekanı daha ilginç hale getirmek için tahta plakaları çeşitli şekillerde, örneğin köşegen olarak kaplamaktır.

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın


Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close