CountryMutfak Dekorasyonu

Country Mutfak Dolabı RenkleriKrem ve beyaz country mutfak dolaplarına 2020 sezonunda yeni trend renkler eklendi. Koyu renkler ve orta  tonlu yumuşak ve mat renkler geri döndü. 2020 Country mutfak dolabı renkleri ; Toz pembe, mavi, adaçayı yeşili, gri ve lacivert tasarımları ile mutfak ve yaşam alanlarımızda en iyi sahneyi alıyor.

1 Ferahlatıcı Mavi ve Yeşiller

Solgun tonların trend olduğu mutfak dolaplarında yeşil ile ısınan mavi renklerin ferahlatıcı tonlarını seviyoruz. Kireç yeşili ve koyu maviler daha da popüler. Mutfak dolaplarınızda bu yeni renklerden bıkacağınızdan şüpheliyiz, ama sizde boyama konusunda yetenekliyseniz istediğiniz rengi kolayca değiştirilebilirsiniz.

İlgili: Country Mutfak Modelleri ve Dekorasyon İpuçları

2. Pembe Counrty Mutfak Dolapları

Tozlu Pembe gibi güçlü renkler, mutfakta tüm gözleri üstüne çekecek, odadaki önceliklerini azaltacak ve cesaret edemeyeceğinizden daha cesur olmanıza izin verecektir. Işığı geri döndürmek ve genel görünümü taze ve canlandırıcı tutmak için granit veya kuvars gibi parlak çalışma tezgahlarını kullanın. Kapı kolları ve ayaklı parçalardaki ahşap aksamlar kontrast sağlar ve renk hissini düzleştirmeye yardımcı olur.

İlgili: Country Tarzı Mutfak Masa Takımları 2020

3. Gül rengi Country Mutfaklar

Counrty mutfak dolaplarınızın çekiciliğini yumuşak gül rengi gibi kadınsı tonlarla arttırın. Aşırıya kaçmayın – olağanüstü bir ada birimi yeterli olacaktır. Pembeler, renk spektrumunun ılık yanından geliyor, bu yüzden, dekoru sofistike  ve genel görünümü taze tutacak krem ​​rengi arka plan tonları ile kombinleyin.4 . Lacivert Country Mutfak

2020 Country mutfak dolabı renkleri arasında en moda laciverttir. Eğer içsel yaratıcılığınız zengin tonlar için özlem duyuyorsa, ama daha pratik zamansız bir şey istiyorsanız, şık bir renk için lacivert tonlarını kullanmayı düşünün.

5 . Gri Country Mutfak dolapları Mükemmel

Mutfak dolabındaki rengi değiştirmek, perspektifi bozmak ve daha fazla alan izlenimi vermek için akıllıca bir yoldur. Country mutfak dolabı renkleri bu yıl gri tonlarda da çok tercih ediliyor.Gride soluk koyu ve açık bütün tonlarda kullanılıyor, daha baskın bir stil için siyah beyaz yer karoları ile kullanın. Bu da mutfağa daha canlı ve şık görünüm getirir. Taban ünitelerini farklı, çok daha koyu bir gölgede boyamak da gözlerin çekilmesine yardımcı olur ve odanın dar şeklinden dikkati dağıtır.

Daha Fazla: Muhteşem boyalı mutfak dolapları ve üniteler

Renk engelleme uygulanan bir mutfağın daha pratik, kolay temizlenebilen gerçekliği içinde rahat mobilyalar hissini vermek için mükemmel bir tekniktir. Rengarenk mutfaklarda  zengin donatılmış köşe birimlerini ayrı bir parça gibi göstererek, odanın içinde varlığını güçlendirebilirsiniz. Duvarları ve tavanı solgun tutmak, dolaplar için  boş bir tuval sağlayacak ve renklerin gerçekten uyum sağlamasına izin verecek.

Daha ilham verici Country dekorasyon fikirleri için, country bölümümüze bir göz atın.

Country Mutfak Dolabı RenkleriKelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close