CountryMutfak Dekorasyonu

Country mutfak modelleri 2020

2018'e uygun Country mutfak yaratmanın yollarıİster geleneksel ister modern ve rustik olsun, mutfağınızın Country stil kadar zamansız bir klasik yapan tüm özel dokunuşlara sahip olduğundan emin olun. Country mutfak modelleri 2020 yıllarının en trend tasarımları…

Country tarz mutfaklar  gerçekten bu sene trend haline geldi ve 2020 ‘da daha da popüler hale geliyorlar. Rahat görünümleri, sade ve rustik tarzıyla zamansızlar, bu yüzden ev sahiplerinin mutfakları için en çok tercih etikleri tarzlardan.

Country mutfak modelleri 2020

Country mutfaklar  yeni bir stil olmasa da, yeni trendler ortaya çıkıyor ve yeni yıl  zamanında bunlara geçmek isteyeceksiniz. 2020 ve sonrası boyunca hayran kalacağınız modern bir rustik dokunuşla bir coutry mutfağının nasıl yaratılacağını öğrenmek için okumaya devam edin.

Country mutfak modelleri 2020
Country mutfak modelleri 2020

Renklerinizi dikkatlice seçin

Country mutfak modelleri 2020 trendleri arasında renk seçimleri. Bir country mutfağı tasarlarken, ev sahipleri genellikle beyazı  odak rengi olarak seçer. Bu, odayı daha geniş gösterebilir, ancak mutfağınıza gerçek bir stil ve kişilik eklemek istiyorsanız daha parlak renkler de kullanabilirsiniz.Dolapları, duvar raflarını düşünün (veya renkli fayans veya duvar kağıdını düşünün.) Ocak veya bir Smeg 50’lerin stili buzdolabı, dondurucu – her ikisi de kendi renk led tasarımları ile tanınırlar.

Country mutfak modellerinde renkli fayanslar
Country mutfak modellerinde renkli fayanslar

Mutfağınızı 2020 uygun bir renkte  yapmak istiyorsanız, doğadan ilham alan renkler, eğlenceli pastel renkler ve cesur renkler kendi başlarına kullanılabilir. Bunlar arasında en çok haki yeşiller ve griler var.

Bakınız: Country Mutfak Dolabı Renkleri

İlgi eklemek için desenleri kullanın

Ekose masa örtüleri country stile uygun olabilir, ancak yeni mutfağınızın tasarımına dahil edilebilecek çok daha fazla desen var. Çizgili, çiçek, ormanlık ve çiftlik hayvanı baskıları rustik ve coutry tarz bir zemine karşı hoş görünecek. Her biri mutfak alanı etrafında yerleştirilebilen desenli çay havluları, fırın eldivenleri ve kupalar  içeren çok çeşitli coutry mutfak aksesuarlarını online dekorasyon sitelerinden uygun fiyata satın alabilirsiniz.  English home mağazası en popüler seçenekler arasında.

Country mutfak modelleri 2020
Country mutfak modelleri 2020

Ayrıca, stil ve renklere bağlı olarak, mutfağınızda, özellikle  uyumlu bir şema oluşturmanıza yardımcı olacak kahvaltı ve yemek takımı seçimleri düşünün.

Antik detaylar ekleyin

Coutry mutfağınızın modern bir görünüme sahip olmasını istemiyorsanız, bazı antika detayları ekleyerek daha geleneksel ve yaşanmış bir his verebilirsiniz. Yemek masanızı ve sandalyelerinizi önceden kullanılmış bir setle değiştirebilir veya mekânın etrafına dolan küçük süs eşyaları alabilirsiniz.ountry mutfaklar 2020
ountry mutfaklar 2020

Mutfağınız için eski moda parçalar isterseniz,  antika mobilyalar , saatler, süslemeler ve hatta güvenilir satıcılardan aydınlatma seçeneklerine bakabilirsiniz.

Geleneksel cihazlara yatırım yapın

Bir coutry mutfağı oluştururken, ev sahipleri sıklıkla cihazlarını daha geleneksel tasarımlarla değiştireceklerdir. Bu tamamen gerekli olmasa da, mutfağınıza daha otantik bir ülke görünümü verebilir.

Country mutfaklar 2020
Country mutfaklar 2020

İlgili diğer başlıklar: 2020 Yaz için 3 Country ev dekorasyon iç trendleri

Stilleri Karıştırmakta korkmayın

Coutry mutfak modelleri mükemmel görünmek zorunda değildir – aslında,  karışık stiller ile eşleştirildiğinde daha iyi  görünmeye eğilimlidirler. Örneğin, yemek masanızın etrafında dört farklı sandalyeye sahip olmayı seçebilir veya tüm dolaplarınız için farklı kollar seçebilirsiniz. Bu, mutfağınızın cazibesine katkıda bulunacak ve ona kaygısız ve zahmetsiz bir his verecektir.

Country mutfak modelleri 2020
Country mutfak modelleri 2020

Uyumsuz mobilya, dekoratif parçalar ve mutfak aksesuarları eski eşya pazarları idealdir. Bulunduğunuz bölgedeki yerlerinin nerede olduğundan emin değilseniz online satış sitelerinden bilgiler bulalabilirsiniz.

Dekora her şeyi koyun

Country mutfakları tercih eden ev sahipleri genellikle çay havlularından tabak çantasına kadar her şeyi sergileyeceklerdir. Bu yine, mekanlara yaşanmış bir his vermeye yardımcı olur .

Country mutfak dekorasyonu 2020
Country mutfak dekorasyonu 2020

Mutfağınızda bir şeyler görüntüleyebileceğiniz çeşitli yollar vardır. Dolaplarınıza cam kapılar eklemeyi düşünün böylece güzel tabak, kase ve kupa koleksiyonunuz sergilenecektir. Ayrıca fırın eldivenlerinizi, çay havlularınızı ve önlüklerinizi asabileceğiniz kancalar koyabilirsiniz.

Country mutfak modelleri 2020
Country mutfak modelleri 2020
Country mutfak 2020
Country mutfak 2020


Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close