Mutfak Dekorasyonu

Krem mutfaklar ile 10 Güzel DekorasyonKrem mutfaklar en popüler stillerden biridir – fildişi, beyazımsı ve ayran gibi diğer açık renkler de popüler seçimlerdir. Bu renk, rustikden çağdaşa kadar birçok dekorasyon stiline kendini kazandırıyor. Yeni bir mutfak büyük bir yatırımdır, bu yüzden pek çoğumuz zamanla gözümüzü yormayacak bir renk seçmesi sürpriz değildir.

En modern cihazlarla akıcı mutfak dolaplarını birleştiren veya düşük tavanlı bir kır evi mutfağını dönüştürmek için  krem ​​rengi mutfak dolapları olan veya ultra modern parlak krem ​​mutfak dekoru yapabilirsiniz.

Nötr krem ​​mutfaklar ayrıca vurgu renkleri için mükemmel bir fon oluşturur. Desenli perdeler ve sandalye döşeme renkleri, sarkıt aydınlatma ve tencereler içeren kremalı mutfağa renk tonları ekleyin. Güzel dekorasyon fikirlerine aşağıdaki galerimizden göz atın ve evinize uygun bir krem ​​mutfak dekoru bulun. Nötr bir görünümden hoşlanıyorsanız, en iyi gri mutfaklardan birine göz atın .

Krem mutfaklar ile 10 Güzel Dekorasyon

Mükemmel bir aile mutfağı yaratmak istiyorsanız,  modern krem ​​mutfaklardan fikir alın.Sçık planlı tasarım, yiyecek hazırlama, paslanmaz çelik ocak ve şık beyaz metro fayansları için geniş bir çalışma alanına sahip olabilir. Uzatılmış üniteler, şık soluk mavi kolye ışıkları ile rahat bir yemek alanı için bir kahvaltı barı oluşturabilirsiniz.

Çıplak ahşap kirişlere ve taş zemine sahip krem ​​kır tarzı mutfak

Bir çiftlik evinde , evinizde orijinal özellikleri tamamlayan bir mutfak tasarımı seçin . Krem ​​dolaplar ve soluk taş döşeme, tonozlu tavan ve çıplak ahşap kirişler ile tüm dekor sorunsuz bir şekilde uyum sağlar. Ada birimi taş koordine edilerek boyanmış, pembe ve mor desenli fuşya kolye lambaları, desenli cam eşyalar eklenebilir.Daha fazla mutfak fikri: Country Mutfak Dolabı Renkleri 

Krem mutfaklar daha geniş, odadaki aydınlık daha fazladır. Özellikle  adası olanlara  bayılıyoruz. Duvarlar, boyalı dolaplar, ada ünitesi ve döşeme için krem ​​renk şeması seçilebilir. Tezgahlar, cam yemek masası ve cilalı zeminler gibi yansıtıcı yüzeyler, hoş bir görünüm verir.

Ahşap zemin ile modern krem mutfak

Krem ​​parlak mutfak üniteleri tercih ederek çağdaş, kentsel bir görünüm elde edebilirsiniz. Renkli cam  ve granit tezgah ile ekstra yansıtıcı yüzeyler ekleyin. Monte edilen ankastre cihazlar, mutfak ünitelerine aerodinamik bir his verirken, zengin ahşap zeminler ise dekore sıcaklık katar.

Siyah granit tezgahlı modern kremalı mutfak

Modern bir evde, aydınlık ve yazlık bir his yaratmak için krem rengi bir mutfak dekorasyonu seçin . Pratik bir aile mutfağı için krem mutfak dolaplarını siyah tezgahlarla birleştirin ve en güzel sofralarınızı sergilemek için iki dolap için cam kapak seçin. Boş alanınız varsa, küçük bir kahvaltı masası ekleyin ve soluk mavi puantiyeli veya vintage floral kumaşta güzel bir masa örtüsü seçin.

Ahşap mutfak ve yazı tahtası duvarı ile krem ​​mutfak

Kafe tarzı bir mutfak için krem duvarları birleştirin ve yazı tahtası  ile dekore edilmiş bir alana sahip olun. ve alışveriş listenizi bu tahtaya yazın bu şekilde bir daha asla bir şeyi unutmayın! Krem boyalı taban dolap üniteleri ve pratik ahşap bir tezgah ile mutfağı hafif ve neşeli görünmesini sağlayın. Sıcak ahşap tonlarını yemek massası ve sandalyeler ile devam ettirin, sonra da siyah ve bakır aksesuarları son dokunuş olarak ekleyin.

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın


Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close