Duvar DekorasyonuYemek Odası Dekorasyonu

Yemek Odası Duvar Tabloları ile Dekor FikirleriBir yemek odası duvar tabloları olmadan boş hissediliyor. Boş duvarlar odaların dekorunu eksik ve süsleme özelliği olmayan kişiliği yok gösteriyor. Sonuç olarak, yemek odası duvar sanatı tamamen dekoratif işlevine rağmen son derece önemli bir rol oynamaktadır. Güzellik ve fonksiyon, iç mekan tasarımının her bakımdan enfes olması için birlikte çalışmalıdır.

Yemek Odası Duvar Tabloları ile Dekor Fikirleri

Renk eksikliği herhangi bir öğenin güzelliğini azaltmaz. Özellikle siyah beyaz bir kombinasyon gerçekten şık görünebilir.

Yemek odası duvar tabloları seçerken çok spesifik olmaya çalışmayın. Soyut tasarımlar çok yönlüdür ve farklı alanlarda ve dekorlarda harika görünebilir. Örneğin, bu basit boyama tablo bile, yemek odasına renk katıyor ve mükemmel bir odak noktası olarak hizmet ediyor.

Yemek odanızın daha çeşitlendirilmiş bir dekor ile işleyebileceğini düşünüyorsanız, kendinizi bir sanat türüne sınırlamayın. Dekoratif levhalar veya kağıt resimler ile karışık çerçeveli portreler gibi kombinasyonları düşünün.

Soyut güzellikler, bu zarif yemek salonuna harika bir görünüm veriyor. İnce siyah çerçeveli iki soyut resim, beyaz bir duvarda çok şık görüntülenir. Renkleri, odanın tamamında kullanılan genel palete uymalı.

Bu aydınlık ve havadar yemek odasında ise sadeliği gösteren bir örnek daha var . Bir heykel ve masif ahşap masa ve  koltuklar ile döşenmiştir. Siyah çizgili beyaz alan halı, pencere duvarındaki resimle eşleşir.

Bir diğeri ise oturma odasındaki duvarlardan birini çerçeveli resimler ile süslemektir. Bir sürü görüntü bir araya getireceğiniz için bunları ortak bir temayla veya renk paletiyle bağlamak güzel olur.DAHA FAZLA: Tablolarla Duvar Dekorasyonu Yapmanın 10 yolu

Duvar resmi bir yemek odasında olması gereken tek unsur değil veya bu konuyla ilgili başka alanlara bakmak ve tamamlanmış ve uyumlu hissetmek. Dokulu vurgulu duvar, göz alıcı bir avize, güzel bir masa merkezi veya ilginç mobilya parçaları seçimi gibi konularda yardımcı olabilecek bir dizi diğer özellik var.

Gördüğünüz gibi, tüm odanın, özellikle yemek masası ve çevresindeki sandalyeleri tanımlayan bir heykel yapısı var.

Bu  yaratılan başka bir yemek odası tasarımı. Bu sefer tasarımcılar mermer bir masa ve koltuk sırtlıkları olan sandalyeler seçtiler. Duvar sanatı, oda için önemli bir renk kaynağı olduğu kadar bir kez daha dikkatin merkezidir.

Yemek Odası İçin Resim ve Tablolar

Masanın orta kısmı, masif süslü ahşap bacaklar ve kalın bir tepe var ve geleneksel sandalyeler güzel bir şekilde tamamlıyor. Modern avize ve duvardaki çerçeveli resim, dekora sofistike bir dokunuş katıyor ve ince ayrıntılarıyla güncelleştiriyor.

Niyet, yemek salonunda sakin ve dinlendirici bir atmosfer yaratmak ise, doğru tarzdaki resimle büyük bir fark yaratabilirsiniz. Güzel bir kadın ya da doğanın çerçeveli bir görüntüsü bu hileyi yapar. Bu şık görüntüye emek odasının birçok doğal ışığa izin veren büyük pencerelere sahip olması da yardımcı oluyor .

Resmin oturma odasında ve yemek odasında görüntülenmesi için birçok farklı yol var. Duvara monte tablolar yaygındır, ancak çerçeveli bir resim veya tablo, rafa veya masada rahatça görüntülenebilir.Sade bir yemek salonuna zarif bir görünüm vermek için bu stratejiyi kullanabilirsiniz.

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın


Kelimeler

1 thought on “Yemek Odası Duvar Tabloları ile Dekor Fikirleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close