StilVintage

Vintage Dekorasyon Fikirleri 2020

2018 Yılının trend dekorasyon stillerinden ''Vintage Dekorasyon'' bu yazımızda!Bugün 2020 yılı’nın en popüler 5 Vintage dekorasyon örneği göstereceğiz … Vintage eşyalar ve Vintage aksesuarlar ile yapılan en güzel dekor örnekleri seçtik!. Bu yüzden yazımızı okumaya devam edin ve haftanın en ilham verici eski ev tasarımlarından esinlenin.

Vintage Dekorasyon Fikirleri 2020

Bu resim, Pinterestte Vintage dekor modellerinin en favorilerinden biri. Bu vintage  pikap yanında ahşap detaylar içeren iki endüstriyel lambaya sahip olan bu koridor çarpıcıdır. İki kaktüs son derece şık bir dokunuş sağlar.

Vintage bavul

Bu şimdiye kadar beğendiğimiz en güzel vintage dekorasyon örneklerinden biri.Sizde bir tane edinip dekorunuza harika bir görünüm katabilirsiniz. Bu süper şirin vintage bavul rafları son derece yenilikçi ve herhangi bir ev dekorunun en göz alıcı parçası olabilir.

DAHA FAZLA: Vintage Sandıklar İle Yaratıcı Dekorasyon FikirleriVintage Yatak Odası

En iyi yatak odası dekorasyonunu oluşturmak istiyorsanız, neden önce masanızdan başlamıyorsunuz? Yukarıdaki klasik bavullara sahip olan ahşap bir masaya sahip bu eski yatak odası dekorundan esinlenin. Tek kelimeyle muhteşem!

Vintage Mutfak

Her zamanki gibi, eski bir mutfak, vintage evin favori parçasıdır. Özellikle de bu, zeminin fayanslarla doldurulmuş olması nedeniyle göz kamaştırıyor ve özellikle elbette mavi klasik buzdolabı nedeniyle.

Vintage kütüphane

Güzel bir vintage kütüphane tasarımı,  kitap severler için harika bir seçim olabilir. Eski bir ev kütüphanesine girer girmez umut vadeden bir macera, romantizm ve aşkın ortamına sizde katılın, tıpkı bu gibi!

İLGİLİ: Dekorasyonda Vintage Stil Nasıl Elde Edilir

Ev Dekorasyonunuz için daha fazla fikir edinin ve www.evdekorasyonx.com ile sürekli güncel kalın..

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın


Kelimeler

1 thought on “Vintage Dekorasyon Fikirleri 2020”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close