Mutfak Dekorasyonu

Mutfak Dolabı Üstleri İçin Dekor ÖnerileriMutfak dolaplarınızın üstündeki alanı dekore etmek zor olabilir. Birçok evde toz toplamaması için boş bırakılır ama bu alanı dekorla doldurmanın ve mutfağınızı tamamlamanın birçok yolu vardır. Elbette, sergilemek isteyeceğiniz şeyi seçerken mutfağınızın renk temasını ve dekor stilini göz önünde bulundurmak isteyeceksiniz. Ayrıca dolapların üst kısmı ile tavanınız arasındaki yüksekliği de ölçmeniz gerekecek. Eğer sığarlarsa yemek kitaplarını ve ekstra aletleri orada saklamak anlamına gelir. Dekor tarzınıza uygun sepetler ve kavanozlar da oraya yerleştirilebilir. Dolabınızın üzerindeki alan herhangi bir şeyi görüntülemek için çok kısaysa, yine de duvarlarınızın daha uyumlu görünmesi için arka plan döşemesi yapabilirsiniz.

Dekoratif Aksesuar Kullanabilirsiniz.

Dolaplarınızın üstündeki boşlukta tarzınıza uygun herhangi bir dekor kullanılabilir. Bu çiftlik evi tarzı mutfak, yıpranmış seramik kavanozlar ve dekoratif metal dekorlar ile donatılmış ve harika olmuş.

Dekor kullanabilirsiniz
Dekor kullanabilirsiniz

Bitkiler Yerleştirebilirsiniz.

Bitkileri mutfak dolaplarının üzerine yerleştirmek, tezgahta yer kaplamadan odaya yeşillik ve sıcaklık katmanın harika bir yoludur. Tabii ki, mutfağınızın yeterli ışık aldığına emin olmanız gerekir.

Bitkiler yerleştirin
Bitkiler yerleştirin

Şarap Koleksiyonunuzu Yerleştirebilirsiniz.

Dolaplarınızın yüksekliği buna izin veriyorsa, şarap koleksiyonunuzu sergilemek için bu alanı kullanabilirsiniz. Estetik etiketli şişeleri boş yada dolu fark etmeden dekor haline getirilebilir.

Şarap koleksiyonu
Şarap koleksiyonu

Küçük Ev Aletlerini Yerleştirebilirsiniz.

Dolapların üzerindeki alan depolama için mükemmeldir. Burayı su ısıtıcısı gibi ekstra cihazları saklamak için kullanabilirsiniz. Tabii ki, bu paslanmaz çelik olanlar gibi tüm cihazlarınız uyumlu bir görünümde olduğunda daha hoş durur.Küçük ev aletlerini yerleştirebilirsiniz.
Küçük ev aletlerini yerleştirebilirsiniz.

Yemek Kitaplarınızı Yerleştirebilirsiniz.

Herkesin en az bir yemek kitabına ihtiyacı vardır. Sadece yemek tarifleri için değil, mutfağınızda dekor olarak da kullanılabilirler. Bu mutfakta yemek kitapları daha tarz görünmek için kullanılmış.

Yemek Kitaplarınızı Yerleştirebilirsiniz
Yemek Kitaplarınızı Yerleştirebilirsiniz

Sepetler Kullanabilirsiniz.

Sepetleri dolapların üzerine yerleştirmek, alanı depolama olarak kullanmanın güzel bir yoludur. Bir sepet ile, eşyalarınızın güzel görünmesi konusunda endişelenmenize gerek yok çünkü ön planda sepet olacak.

Kullanışlı Mutfak Dolabı Fikirleri
Kullanışlı Mutfak Dolabı Fikirleri

Cam Kavanozları Dekor Olarak Kullanabilirsiniz.

Bu mutfak, çeşitli renk ve boyutlarda cam kavanozları sergilemek için dolapların üzerindeki alanı kullanıyor. Kavanozların değişen yükseklikleri nedeniyle daha tarz görünüyor. Vintage kavanoz ve vazoları sergileyerek özel bir dekor elde edebilirsiniz.

Cam Kavanozlar Yerleştirebilirsiniz
Cam Kavanozlar Yerleştirebilirsiniz

Vazolar Yerleştirebilirsiniz.

Dekoratif vazolar mutfağınızı tamamlayabilecek son dokunuşlardır. Bu mutfakta, duvarların alt yarısındaki yeşile boyanmış yeşil vazolar kullanılıyor.

Vazolar yerleştirin
Vazolar yerleştirin

Fotoğraf galerimizde daha farklı önerilerde mevcuttur. Göz atarak ilham alabilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close