CountryEv Dekorasyonu

2020 Yaz için 3 Country ev dekorasyon iç trendleri

Bu Country esintili dekorasyon fikirlerini not edin.Yeni bir sezona girerken Country tarz ev dekorasyonunu seven takipçilerimiz için, 2020 yaz Country ev dekorasyon iç tasarım trendlerini tahmin etmek için buradayız. Pastel tonlarından vintage çiçeklere kadar,  her bir görünümü paylaşıyoruz ve evinizde nasıl kullanabileceğinizi özetliyoruz.

2020 yaz Country ev dekorasyon iç trendleri

1. Yumuşak pastel tonlar, özellikle soluk pudra pembesi, yumuşak nane tonları ve altın tonları

Pasteller bu sene çok popülerdir ve  duvar boyalarında ve imzalı mobilya parçalarıyla yansıtıldığında evlerimizde rahatlatıcı bir kaliteye sahiptir. Renkleri seviyorsanız, ancak daha hafif tonları tercih ederseniz, bu renkler harikadır. Kompozisyonlarındaki siyah alt tonlar onları nazik ve huzurlu yapar ve her zaman grilerle iyi bir şekilde uyum sağlar.

2020 yaz Country ev dekorasyon iç trendleri
2020 yaz Country ev dekorasyon iç trendleri

Sarı gibi renkler pembe ve mavi tonlarıyla birlikte iyi gider. Arsında sıcak ve soğuk bir denge vardır birlikte kullanabileceğiniz diğer renkler ise gri tonları. Tüm bu renkler doğal renkler ve eşyalarla kolayca birleşir.

Eviniz için bu tarz, uygun fiyatlı döşemelik, perdeler ve minderler satın alabilirsiniz.

Daha Fazla: Country Mutfak Dolabı Renkleri

2. Lale, nergis, menekşe ve sümbül  gibi bahar çiçeklerinin motifleri

Bu desenlerde duvar kağıdı modelleri,  ve kumaşlar her şey üzerinde görülüyor. Country tarz yazlık iç dekorasyon için ideallerdir. Ruh halinizi artırabilecek, yükseltici bir kaliteye sahipler, evinizi yenilemek ve hızlı bir yenilenme sağlamak için iyi seçimler. Yatak odası penceresinde bir çift yeni perde veya duvar kağıdı deneyin. Çoğu tasarımda olduğu gibi, diğer country mobilyalarıyla ve tabii ki doğal malzemelerle harika şekilde birleştirilir.yaz Country ev dekorasyon iç trendleri 2020
yaz Country ev dekorasyon iç trendleri 2020
3. Yabani tavşan, tavuk, vintage çiçek dahil klasik desenler

Country dekorasyon görüntüleri evlerde modaya geri döndü ve tüm minderler, kumaşlar, duvar kağıtları ve tablolarda ortaya çıkıyor. Gerçekçi, ayrıntılı görseller yerine, basitleştirilmiş, 1930’lardan ve 40’lardan ilham alan  baskılarda veya gravürlere dayanan doğrusal tasarımlar seçebilirsiniz.

yaz Country ev dekorasyon iç trendleri 2020
yaz Country ev dekorasyon iç trendleri 2020

Yastıklar,  Duvar kağıdı ve kumaşlar vb

Daha Fazla: 2020 Yaz Renkleri Ev Dekorasyon Modelleri

VE YAZ İÇİN …

İlkbahar ve yaz sonlarına baktığımızda, yaz iç tasarım trendleri için ; Solmuş çizgiler ve hava koşullarına maruz kalan çiçeklerle maviler, kırmızılar, turkuaz ve deniz camı tonları harika.
Bu tarz bir ev bir  aşınmış, rahat sahil evi hissi verir gibi gerçekten çekici. Klasik renk kombinasyonları arasında, her biri hafif güneşin soldurulmuş etkisinde görünüşü olan maviler ve kırmızılar ile pembe ve çiçek desenleri bulunur. Baskılı kullanışlı kumaşları,modern veya vintage çiçek desenleri ile karıştırın. Soluk ahşap veya dalgaların karaya attığı odun tarzı mobilyalar  sahil tarzı bir ev dekorasyonu  görünümü için mükemmeldir.

Country minderler ve örtüler 2020
Country minderler ve örtüler 2020

Kullanışlı kumaşlar ve denim renkli kumaşlar, Vintage çiçek desenleri: Indigo & Pembe.
Yeni vintage tarzı çiçek kumaşlar ve duvar kağıtları.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close