Zemin Dekorasyonu

Zamansız ve Şık Parlak Fayans Dekorasyon FikirleriEv dekorasyonlarında parlak fayanslar giderek daha sık kullanılıyor: Banyolarda, mutfaklarda, duşlarda, girişlerde, açık havada ve iç mekanlarda bunlar en havalı ve eskisinden beri daha dayanıklı kaplamalar arasındadır, ayrıca zamansızdır ve asla stilini kaybetmezler. Bugün evde dekor için yaygın olarak kullanabileceğiniz  kiremit fayans türü paylaşmak istiyorum. Bunlar; parlak fayans dekorasyon fikirleri.  Parlak fayans, sürekli trend olan ve her zaman şaşırtıcı şekilde güzel olan, kalıcı ve şık seçimlerdir. Bu karolar herhangi bir iç mekana ve stile kolayca uyar ve ona parlaklık katarak kendini öne çıkarır. Bu tür fayanslar ile yapılan ev dekorasyon fikirlerine bir göz atın.

Parlak Fayans Dekorasyon Fikirleri

Mutfakta Parlak Fayans

Parlak fayans herhangi bir mutfak tezgah duvarını dekore etmek için harikadır, onlar birçok renk de olabilir ve kolayca ihtiyacınız olanı bulabilirsiniz.Tabii ki, parlak fayansların bazıları koyu renkte, desenli ve mozaikler ile çok daha iyi, bunlar dokusal bir ifade veya renkli bir bildiri hazırlamak için yaratılmıştır. Nötr bir mutfak dekoruna eklenecek parlak fayanslar ortama parlaklık ve doku ekler ve beyaz harç ile biraz kontrast tonuna giderseniz bir açıklama garanti edilir! Bazı parlak siyah fayanslar maskülen stil, retro veya sadece şık koyu  bir mutfak için çarpıcı olacaktır. Pembe olanlar çok fazla görünmeden ortama bir kız çocuğu odası hissi katacaktır.DAHA FAZLA: Altıgen Fayans Modelleri ile Göz Alıcı Mutfaklar

Banyolarda Parlak Fayans

Parlak fayans büyük bir avantaja sahiptir: yansıttıkları ışık sayesinde alanı daha büyük hale getirirler ve bu modern banyoların çoğunda olduğu gibi küçük alanlar için çok önemlidir. Zemini parlaklaştırmak için parlak kiremit taşlarını kestirin veya gölgede istediğiniz gibi parlak bir kiremit duvar oluşturun. Bir başka fikir parlak kiremit duşunu tercih edin. Bu tür kiremitlerle tamamen kaplanabilir veya öne çıkmasını sağlamak için yalnızca bir duvar da parlak fayanslar olabilir. Küvet bölgesinde parlak fayanslar rock daha iyi bir fikir bütün alanı kapsayacak veya ilgi için sadece küvet tarafını kapsayacak şekilde olabilir. Koyu zıt renkleri veya aynı renkleri kullanarak ama parlak renklerle olabilir. Bu şık bir görünüm, elde edeceğiniz şeydir.

DAHA FAZLA: 2020 Banyo Fayansları Dekor Fikirleri

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın


Kelimeler

1 thought on “Zamansız ve Şık Parlak Fayans Dekorasyon Fikirleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close