Zemin Dekorasyonu

Yer Döşemeleri 2020 – Tasarımlar ve Renkler

Yer Döşemeleri 2019 - Tasarımlar ve Renkler2020 yılına ait döşeme modelleri ve trendlerini yakından keşfetmek için buradayız.  Yaptıkları tasarımlar ve renkler, el yapımı seramikler,plastik yer döşemeleri, laminat parke çeşitleri ve bu makalede size yol gösterecek  farklı stillerde yer döşemeleri 2020 tasarımlarını görebileceksiniz.

yüksek teknoloji ile çevrili konum. Evler ve araçlar sadece zekice değil, aynı zamanda zemin de olabilir. Bu zeminler gelecekte, ayak izlerini enerjiye dönüştürebiliyorlar.

Yer Döşemeleri 2020 – Tasarımlar ve Renkler

Tasarımcılar yenilikçi, esinlenen ve güzel renk ve efektlere sahip yeni laminat parke modellerini tanıttı:

Bir zemin yalnızca ikinci bakışta desenleri ve dokuyu ortaya çıkarabilir. Önemli olan tek bir etkisinin olması, bir duygu tetiklemesi ve odanın karakterinin altını çizmesidir. Karşılık gelen bir mutfakta yapılan birkaç denemeyle ve sayısız renk ve boya destek kombinasyonlarının test edilmesiyle, ayırt edici bir grafik yapısı oluşturulabilir. Sonuç, geometrik grafikler için temel oluşturan yapı resimleri.

Yer döşemeleri 2020 yılında plastik zeminler ile kendini gösteriyor, 70’li yıllarda tasarlanan Pirelli Zemin’dir. Bazı tasarımcılar bundan ilham alarak uzunca bir süredir nokta ve dağılımı araştırıyor ve ikonik zemin fikrini yeniden düşünerek birbirine bitişik domino parçaları hatırlatan düzensiz bir desen seçiyor.Ahşap parke zeminlerinde, çok düşük derinlikli noktaların geometrisi ve kaos içinde ayakkabılar düzenlenir – sadece ikinci bir bakışta görünür. Dahası, desen asla sıkıcı olmaz ve umarım asla asla netleşmez.

Herşey mümkün

Tasarımcılar, teknolojilerin geliştirildiği bu aşamada imkansız amaçların bulunmadığı varsayımına dayanırlar. Her istemci için bir çözüm var, her küçük veya büyük problem çözülebilir. Geri dönüşüm teknolojilerindeki ilerleme, balık ağlarında kullanılan plastik gibi büyük plastik ve eski dokuların yeniden kullanılmasını mümkün kılmaktadır.

DAHA FAZLA: Gri Zemin Dekorasyonu Fikirleri 2020Organik malzemeler, mantar, lazer baskılar ve grafikler

Güveç, kullanımı kolay, ekonomik ve sadece keşfetmek için eğlenceli paylaşmak için çok popüler organik maddedir. Mantarın döşeme için bir heyecan verici yorumu .

Mıknatıs zemininin faydalarını bilen ve takdir edenler için geliştirilen, ancak ahşap veya taş gibi malzemelerin görünümünü ve estetiğini tercih eden özellik yüzey baskı teknolojisi  piyasaya yeni başlayan iki yeni üründür.

Dünyanın önde gelen doğal mantar döşeme üreticileri, ekolojik ve geri dönüşümlü materyallerin kullanımını destekleyen eko-tasarım eğilimlerinden esinlenilmiştir. Bu nedenle kullanılmış taş veya ahşap zeminlerin doğal görünümünü tekrarlar. Otantik görünümlü ahşap veya taş desenler, benzeri görülmemiş bir gerçekçilik derecesi ile mantar zemin üzerine kopyalanabilir.

Son döşeme trendlerinde mantar kullanımının bir diğer heyecan verici örnei özel olarak geliştirilmiş baskı teknolojisi ve art boya teknikleridir. Doğal mantar zeminlerin kullanımı için çok çeşitli seçenekler sunuyor – kişiselleştirilmiş logodan seçilen fotoğraf konusuna damgalıyor. Bu tasarımın yaratılması için, neredeyse kendi hayal gücünüzde herhangi bir sınır yoktur.

Bir başka yenilikçi yaratım, doğal kakao kabuklarının içinde rastgele bir dekoratif etki ve linolyum ürün kategorisine yeni dokunmatik bir deneyim kazandıran yeni seriler sunuluyor .

İkinci zorlu yenilik, lazerle uygulanan doku ve boya kalıplarına sahip bir laminat. En yeni halı ve döşeme eğilimlerinde ilham kaynağı bir yenilik.

Muşambaya ışık gravür temaları eklemek,  fayanslara benzersiz bir ifade getiriyor. Lazer gravür, ahşap ve metal gibi malzemelerde kullanılmak üzere mevcut bir teknoloji haline gelir ve malzemenin dekoratif değerini arttırır.

Sert ve yumuşak doku ve malzemeler ile sanatsal birleştirme yöntemleri ile endüstriyel bir kombinasyon ortaya koyuyor.

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın


Kelimeler

1 thought on “Yer Döşemeleri 2020 – Tasarımlar ve Renkler”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close