Ev DekorasyonuTropikal

Tropikal Unsurlar ile Şehir Hayatından UzaklaşınTropikal unsurlar son zamanlarda oldukça dikkat çeken ve tercih edilen seçenekler arasına girmiştir. Trend olmayı başaran tropikal tarz ev dekorasyonu, birçok eve misafir olmuş durumdadır. Enerjik ve doğal görüntüsü ile gönülleri fetheden bu güzel stili var olan ev dekorasyon stilinize uyumlu bir şekilde adapte edebilirsiniz. Tabi ki bütün evi baştan başa bu stile ait öğeler ve mobilyalar ile dekore etmeniz de harika olacaktır. İşte sizi şehir hayatının yorucu ve koyu havasından uzaklaştıracak tropikal unsurlar…

Salon Bitkileri ile Doğal ve Yeşil Alan Oluşturun.

Büyük yapraklı ev ağaçları ve bitkilerini tercih ederek evinize tropikal bir hava katabilirsiniz. Oldukça kolay ve dikkat çekici bir tercihtir. Salonunuzda tercih edeceğiniz geniş yapraklı ve bakımı kolay bir ev bitkisi aradığınız tropikal etkiyi anında estirecektir.

Salon Bitkileri ile Doğal ve Yeşil Alan Oluşturun
Salon Bitkileri ile Doğal ve Yeşil Alan Oluşturun

Tropikal Renkleri Mobilyalarınızda Kullanın.

Dekorasyonunuz için renk seçerken tropikal tonlardan faydalanabilirsiniz. Kumsal ve okyanus renkleri, yeşil, sarı ve mavi tonları, tropikal meyve ve hayvanların canlı renkleri olan turuncu ve kırmızı tonları gibi… Doğada bulunan enerjik ve canlı renkleri kullanabilirsiniz.

Tropikal Duvar Kağıtları Kullanın.

Şehrin doğadan uzak duvarlarından sıkılanlar için duvar kağıtları harika bir kaçış yoludur. Tropik desenler ile hazırlanmış bir duvar kağıdı seçerek odalarınızı yağmur ormanlarının ferah havasına kavuşturabilirsiniz.

Tropikal Unsurlar ile Şehir Hayatından Uzaklaşın
Tropikal Unsurlar ile Şehir Hayatından Uzaklaşın

Salıncak Mobilyalar ile Konforlu Alanlar Oluşturun.

Tropikal denince akla hemen konforlu ve sıcak bir tatil gelir. Doğanın içinde huzurlu ve rahat bir ortam oluşturabilmek için salıncakları kullanabilirsiniz. Evinizin balkon yada terasında tropik bitkiler ile destekleyebileceğiniz bir salıncak köşesi oluşturabilirsiniz.Salıncak Mobilyalar ile Konforlu Alanlar Oluşturun
Salıncak Mobilyalar ile Konforlu Alanlar Oluşturun

Rahatlatıcı Aksesuarlar Seçin.

Mum, tütsü, aromatik yağlar gibi seçenekleri trpikal bir hava yakalamanız mümkündür.

Rahatlatıcı Aksesuarlar Seçin
Rahatlatıcı Aksesuarlar Seçin

Bambu ve Hasır Mobilyalar Tercih Edin.

Doğal malzemeler olan bambu ve hasır ile mobilya ve aksesuar tercihleri yapabilirsiniz. Yine yukarıda bahsettiğimiz dekoratif öğeleri kullanarak bu malzemelerden yapılmış mobilya ve aksesuarları bütünleştirebilir harika sonuçlar alabilirsiniz.

Bambu ve Hasır Mobilyalar Tercih Edin
Bambu ve Hasır Mobilyalar Tercih Edin

Banyonuzda Tropikal Esintiler Kullanın.

Banyo harika bir dinlenme alanıdır ve size özeldir. Banyonuzun dekorasyonunda kullanacağınız tropikal öğeler ile etkileyici bir ambiyans oluşturabilirsiniz. Dinlendirici, huzurlu, sıcak ve samimi bir banyoya sahip olurken aynı zamanda doğallığın ferahlatıcı etkisini de yaşarsınız. Banyonuzda çiçekler, mumlar ve aromatik yağlara yer açabilirsiniz.

Banyonuzda Tropikal Esintiler Kullanın
Banyonuzda Tropikal Esintiler Kullanın

Fotoğraf galerimize göz atarak daha fazla ilham alabilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close