Ev DekorasyonuVintageZemin Dekorasyonu

Eski Fayans Kullanarak Yapılan Dekorasyonlar

Eski Fayans Kullanarak Yapılan Modern Ve Şık DekorasyonlarBu yazımızda size eski fayans ve çinilerin dekoratif görünümleri ile iç ve dış tasarımda neler yapabileceğimizi göstereceğiz. Eski tasarım karoları birçok dekoratif amaç için kullanılır. Fas fayansları, çimento fayansları , değişken desenler oluşturan dekoratif desenli kaplamalar yeniden moda oldu! İç tasarımda ve duvarlarda, aynı zamanda dışarıda – bahçenin küçük bir köşesinde, merdiven üzerinde, fark yaratan ve antika bir görünüme ya da biraz retro görünüme sahip olan orijinal bir kaldırım yaratmak için döşenebilir. Bu eski fayanslar, özellikle deniz kenarındaki villalarda çok popüler.

Eski Fayans Kullanarak Yapılan Dekorasyonlar

Banyoda eski bir kiremitli duvar çok şık görünür ve açık renklerde ise diğer duvarlardaki beyaz fayanslarla mükemmel bir şekilde bir araya gelir. İskandinav iç mekanları, temiz beton karoları herhangi bir problem yaşamadan benimsiyor ve bu efekt, daha yumuşak ve güzel desenlerle aydınlatılmış bir dekor. Eski karo döşeme ve ahşap plakalar ile karışık zeminler, endüstriyel iç mekanlar için mükemmel bir vuruştur. Malzemelerin kombinasyonu, tüm katlarınız için daha çekici ve daha dinamik hale getirmek istediğiniz alanlar için iyi bir fikirdir. Karo yapmak için kullanılan malzemeler de değişken olabilir – pişmiş toprak, kumtaşı, arduvaz, taş, mermer vb. Birkaç orijinal ürünü ve nadir bulunan desenleri eski bir görünüme göre dekore etmek için aşağıdaki galerimizi de yakından inceleyin.Ayrıca Bakınız : Zamansız ve Şık Parlak Fayans Dekorasyon Fikirleri

Eski çinilerle zeminler ve duvarlar nasıl süslenir ?

Eski çimentoyu taklit eden karolar günümüzde çok popülerdir; çimento karoları taklit eden vinil kaplamalar bile oluşturulmuştur. Desenlerin simetrisi ve vintage renkleri ile güzel tonları, çağdaş iç mekanı muhteşem bir şekilde zenginleştiriyor. Güzel çiçek motifleri, arabeskler ve paralel olmayan bir orijinallikte  geometrik formlarla uzun bir gelenek yansıtılır.  Duvarların zemine uyumlu olmadığında şüphelenirseniz, duvarlara daha fazla fayans kullanın. Eski karoların kopyaları bolca vardır ve çok geniş bir ürün yelpazesinden seçim yapabilirsiniz.

Endüstriyel tarzın ve çatı katının bazı unsurları büyüleyici bir şekilde görünecek- eski döşeme, atölye kapıları ve güzel metal tabureler ile birlikte harika bir atmosfer oluşturabilirsiniz.

Farklı malzeme ve stillerin kombinasyonu her zaman güzel bir tarz için harika birer varlık olmuştur.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close