Banyo Dekorasyonu

2020 Banyo Fayansları Dekor FikirleriDuvarlar veya zeminler için fayansların türünü seçmek, banyoya gelince çok önemli bir karardır. Banyo fayansları 2020 yılında daha çok granit, çini, mozaik, büyük karo olarak karşımıza çıkıyor.Günümüz dekorasyonunda, banyolar biraz unutulan bir oda olmaktan çıkıp daha şık ve dolu bir dekorasyonla ön planda  oluyor.

Evinize banyo dekorasyonu için yeni bir görünüm arıyorsanız ya da döşeme seçiyorsanız, aşağıda paylaştığımız klasik bir kaplama türü olan fayansları düşünün. Banyoların dekorasyonuna yeni malzemeler ve stiller dahil edilmiş olsa da, banyolara karakter vermek için güzel bir kiremit kadar güzel bir şey yoktur.

2020 Banyo Fayansları Dekor Fikirleri

Zeminde ve duvarlarda mozaikler

Estetik döşeme, iç tasarımda modeldir. Aynı alanda büyük bir skala dahil etmek tamamen göz ardı etmememiz gereken bir fikir gibi görünebilir. Anahtar, diğer modellerle birleştirildiğinde efektini azaltmak ve örneğin banyoda taze ve doğal estetik sağlamak için mozaik desenler seçmek.

banyo fayansları 2020
banyo fayansları 2020

Çini Desenler

Yaratıcılığınızı keskinleştirmek ve imaj kadar görkemli alanlar elde etmek için en iyi şansınız çini desenler kullanmak. Duvarın yarısını örten beyaz çini döşemeler hafif tonlarda bir duvar kağıdı ile birleştirildi, bu da görsel bir yük oluşturmadan mükemmel bir kontrast elde etmeyi mümkün kıldı.

2020 banyo fayansları ile dekorasyonlar
2020 banyo fayansları ile dekorasyonlar

Daha fazla :Çini Desenli Banyo Dekorasyonları

Tonlarda düzensizlik

Fayanslar arasında kontrast araması ana hedefiniz olmamalı. Bazen, tek bir tonla banyonuzu dekore etmek imaj kadar çekici sonuçlar verir. Bu vesileyle, küçük bir kare kiremit bütün bir duvarı kaplamak için turuncu renk tonlarında kullanıldı.

banyo fayansları
banyo fayansları

Mozaik

Açık olan, bu tür mozaikli dekorasyonun daima kişilik ve tasarım ile eşanlamlı olmasıdır.mozaik banyo fayansları 2020
mozaik banyo fayansları 2020

Büyük karo

Fayansların en büyük yararlarından biri binlerce değişik yolla birleştirilebilmeleridir. Sınırlar, kişisel beğeninize ve banyoya vermek istediğiniz karakteri işaretler. Burada renkler önemli bir rol oynamaktadır çünkü dikkatler kendi aralarında dağılmaktadır.

2020 banyo fayansları
2020 banyo fayansları

Çiçekli fayanslar

Banyoyu lüks bir odaya çevirmek, duyulara çok keyif veriyor. Geleneksel fayanslarla aynı cazibeye sahip seramik ve porselen trendleri, banyolarımıza ışık getiren bu aydınlık dokuyu koruyor.

çiçek desenli banyo fayansları
çiçek desenli banyo fayansları

Alternatif dekorasyon

Bu kiremitin banyolar ve duşlar için ideal kaplama olduğunu biliyor muydunuz? Nemi iyi tolere eden sugeçirmez kiremit türüdür, bu da her banyoda oldukça beğenilen bir kalitedir. Bu da beyaz ve renkli karoları değiştirir. Dekor yüklenmeyerek, daha geniş bir alanda olduğuna dair izlenimi verir.

2020 banyo fayansları
2020 banyo fayansları

Zarif bir kombinasyon

Granitin ortaya çıkışı ile, döşeme duvarlarındaki büyük duvarlar zaman kazanmış gibi görünüyor. Fakat  siyah rengi benimseyerek zerafet zirvesi haline gelirler.

siyah banyo fayans modelleri ve dekor fikirleri
siyah banyo fayans modelleri ve dekor fikirleri


Kelimeler

2 thoughts on “2020 Banyo Fayansları Dekor Fikirleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close