AydınlatmaBanyo DekorasyonuRetro

Orta Yüzyıl ve Retro Banyo AydınlatmasıOrta yüzyıl ve retro stiller görenleri kendine hayran bırakan tarzlardır. Sizde evinizde orta yüzyıl rüzgarı estirmek istiyorsanız yada retronun zamansızlığına hayransanız makalemizdeki aydınlatma örneklerine göz atabilir ve ilham alabilirsiniz.

Metal Detaylı Küresel Aydınlatma

Bu güzel yüzyıl ortası modern makyaj lambası, alanınıza en iyi şekilde uyması için şeffaf cam küre tonlarına ve karışık bir metal çerçeveye sahiptir.

KARIŞIK METAL KÜRESEL VANITY - 3 HAFİF

Genç ve Dinamik Aydınlatma

İşlevsel ve çekici bir duvar aydınlatma armatürü arıyorsanız bu tarzı tercih edebilirsiniz. En sevdiğiniz banyo aynasının üzerine monte etmek için mükemmeldir.

GENÇ EVİ AŞK DAPPER BANYO LIGHT - 3 LIGHT

Retro Opal Cam Aydınlatma

El üflemeli beyaz opal cam ve ayırt edici tornalanmış metal bant ile bu benzersiz banyo şerit aydınlatma banyonuza retro şık bir tarz katacak.

RETRO SHADE BANYO IŞIK - 3 IŞIK
RETRO SHADE BANYO IŞIK – 3 IŞIK

Metro Gölgeli Aydınlatma

Evde endüstriyel veya çiftlik evi dekorunda bu çekici ve göz alıcı aydınlatma, metal kloş tonlara, retro görünümlü prizlere sahiptir.

METRO GÖLGELİ VANITY AYDINLATMA - 3 IŞIK
METRO GÖLGELİ VANITY AYDINLATMA – 3 IŞIK

Pullman Aydınlatma

Şık, zarif ve benzersiz olan bu aydınlatma, çelik dönen gölgelikler ve zengin kaplamalarla temiz, sofistike bir görünüme sahiptir. Zamansız ve çok yönlü stile sahiptir.PULLMAN BANYO IŞIK - 3 IŞIK
PULLMAN BANYO IŞIK – 3 IŞIK

Gösterişli Küre Aydınlatma

Yaprak şeklindeki metal kapaklar, bu düğme gibi şirin opal cam küreleri tutar. Hem art deco hem de modern tasarım dokunuşlarına sahip olan aydınlatma kır evi tarzı veya yüzyıl ortası banyolar için mükemmeldir.

DEWDROP GLOBE VANITY IŞIK - 3 IŞIK
DEWDROP GLOBE VANITY IŞIK – 3 IŞIK

Küre Lokanta Aydınlatmaları

Klasik yüzyıl ortası stiliyle karşınıza çıkan aydınlatma yüzyıl ortası lokanta kültürünü yansıtan bir parçadır. Banyo ve lavabo için harika seçim olabilen aydınlatma çekiciliği ile ön plandadır.

DEWDROP GLOBE VANITY IŞIK - 3 IŞIK

DEWDROP GLOBE VANITY IŞIK – 3 IŞIK

Kubbe Aydınlatma

Bu basit ama klasik kubbeli banyo makyaj lambası canlı, şık yüzeylere sahiptir ve herhangi bir eve net ve temiz bir görünüm katacağından emin olabilirsiniz.  Armatürün retro şekli, onu yüzyıl ortası modern banyo tasarımı için de mükemmel hale getiriyor.

KLASİK KUBBE BANYO IŞIK - 3 HAFİF
KLASİK KUBBE BANYO IŞIK – 3 HAFİF

Zamansız Okul Aydınlatma

Zamansız okul binası stili, günümüzün tasarımı ile anında bir klasik üzerinde çağdaş bir dokunuşla buluşuyor. Şeffaf cam ve cilalı krom, daha da zamansız bir çekicilik katıyor.

ZAMANSIZ OKUL BANYO IŞIK - 3 IŞIK
ZAMANSIZ OKUL BANYO IŞIK – 3 IŞIK

Daha fazla retro ve orta yüzyıl stil uyumlu aydınlatma modeli için fotoğraf galerimize göz atabilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close