Mutfak DekorasyonuZemin Dekorasyonu

Altıgen Fayans Modelleri ile Göz Alıcı Mutfaklar

Altıgen fayans modelleri hem mutfak zemini hem duvarlarda kullanılabilen büyüleyici bir tasarım fikri...Altıgen fayans modelleri zamansız ve şık, bir antreden mutfağa ve banyoya kadar her yerde kullanılabilir, kullanılacak tonlar ve boyutlar çoktur. Mutfak zeminlerinde veya duvarlarda kullanılabilir, istediğiniz desenleri yaratabilir ve coutry’den minimalist tarzlara kadar herhangi bir stille uygulabilirsiniz.

Bugün, mutfakta  altıgen fayansları kullanmak için farklı fikirlere bakacağız, arka camlar, duvarlar veya zeminler için kullanılabiliyor ve bal peteği döşemeleri ile zıt renkte cesur bir ifade oluşturmayı sağlıyor.

Altıgen Fayans Modelleri ile Göz Alıcı Mutfaklar

Duvarlar ve Tezgah Duvarı

Duvarlardaki altıgen fayanslar ve tezgah duvarı çok popüler: gözle görülen geometrik şekli ile mutfaklarda çok şık görünüyorlar. Küçük veya büyük, koyu veya açık tonlarda olabilirler ve muhteşem görünürler! Gri bir mermer  veya beyaz altıgen kiremit backsplash en popüler fikirdir, çünkü nötr ve zarif görünüyor, böylesine bir altıgen fayanslı tezgah duvarı herhangi bir mutfağa uyabilir. Siyah veya koyu altıgen fayans, nötr veya sıcak bir ahşap mutfağında şık bir vurgu yapabilir. Bir başka fikir, herhangi bir mutfakta çok belirgin olacak bir ombre veya mozaik kiremit petek arkası.  Metalik – bakır veya altın – altıgen karo tezgah duvarı herhangi bir mutfağa zarif bir dokunuş katacak ve koyu renkli dolaplarla çok güzel görünüyor.DAHA FAZLA : Mutfak ve Banyolar için Etkileyici Fayans Stilleri

Zeminler

Alçı karo genellikle mutfak zeminlerinde kullanılır, çünkü fayans dayanıklı, su geçirmez ve serin görünür. Altıgen fayanslar mutfağa karakter ve stil kazandırdıkları için özellikle daha şık görünüyorlar. Zırhlı zeminler, örneğin kırmızı altıgen fayanslar ve turkuaz dolaplar veya beyaz fayanslar ve lacivert dolaplar ile cesur bir ifade yapın. Dekorunuzu ve renklerinizi vurgulamak için, aynı tonlarda altıgen fayans mozaikleri kullanabilirsiniz. Zemin geçişinde sıcak bir trend var: döşeme parke zeminlere giriyor. Bu katlar çarpıcı ve unutulmaz görünüyor, daha sert ağaç ve fayans birbirleriyle kontrastlı ve  o kadar iyi ki. Bu tür yer döşemeleri, mutfağını yemek alanınızdan kolayca ayırır, mutfakta fayanslar ve yemek alanında ahşap olur.

Hem zemin hem duvarlara hem de zemine, örneğin duvarlarda petek fayanslar , zemin üzerinde bir ombre efekti ve bazı nötr döşeme oluşturan kiremitler kullanabilirsiniz. Bu serin geometrik dekor mutfakunuzu süper modern hale getirecektir.

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın


Kelimeler

2 thoughts on “Altıgen Fayans Modelleri ile Göz Alıcı Mutfaklar”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close