Ev TekstiliRetroVintage

Yer Minderleri İle Samimi ve Sıcak OrtamlarMinder evlerimizde sıklıkla kullandığımız dekorasyon malzemeleridir. Yer minderi, sandalye minderi, bahçe minderi, şezlong minderi, armut minder, spor minderi gibi birçok çeşidi bulunur. Dekoratif ürünlere olan ilgi ve değişimin engellenemez etkisi ile günümüzde minderlere farklı bir boyut kazandırılmıştır. Koltuk tarzı yer minderleri ile bir nevi şark köşesi havasında dekorasyonlar yapmak mümkündür. Çocuk odaları, balkonlar ve bahçeler yer minderleri ile daha keyifli daha renkli hale gelecektir.

Yer Minderleri İle Samimi ve Sıcak Ortamlar

Evinizin oturma odası yada kış bahçenizi yer minderleri ile oluşturulan yer koltukları ile dekore edebilirsiniz. Harika ve sıcacık bir ortam oluşacağından emin olabilirsiniz. Kar yağarken kış bahçenizde, minderlerinize oturup kitap okumanın keyfine varabilirsiniz. Ya da arkadaşlarınızla keyifli gece sohbetleri yapabileceğiniz günleri. Hatta cam balkonunuz var ise yer minderlerinden hazırlayacağınız bu tarz bir oturma köşesi düzenleyebilirsiniz. Bütün gününüzü orada geçirmek isteyeceğinize eminiz.

Renkli yer minderleri ile oturma köşesi
Renkli yer minderleri ile oturma köşesi

Çocuk Odaları için Minder ve Yastıklar

Çocuğunuzun odasına harika bir okuma köşesi yapabilirsiniz. Küçük minderleri yastık gibi kullanabileceğiniz gibi istediğinizde minder olarak da kullanabilirsiniz. 

Yer minderi ve yastıkları
Yer minderi ve yastıkları

Çocuklarınız için Küçük ve Keyifli Yer Minderleri Tasarlayın.

Küçük kare ve yuvarlak minderler yaparak yada alarak çocuklarınızın odasını dekore edebilirsiniz. Oyun oynarken bu minderlere oturmaya bayılacaklardır. Ayrıca bu minderleri sandalye minderi olarakta kullanabilirsiniz.

Sandalye minderi
Küçük yer minderleri

Yer minderlerini evinizde kullanabileceğiniz gibi bahçenizde, balkonda, havuz kenarında rahatça kullanabilirsiniz. Armut minderler ile bahçenizde sıcacık sohbet ortamları oluşturabileceğiniz gibi, çocuğunuzun bayılacağı bir oda dekorasyonu da yapabilirsiniz. Soğuk kış günlerinde peteklerin yanına atacağınız yer minderleri ile sıcacık olacak, açtığınız filmin keyfine varacaksınız.

Makalemiz boyunca bahsettiğimiz gibi minderler evinizin vazgeçilmez dekoratif aksesuarları olacaklar. Özellikle koltuklarda oturmayı sevmeyen kişiler için. Evinizde küçük bebekleriniz var ise oyun saatleri daha keyifli hale gelecektir.

Galerimizde bir çok tarzda yer minderi mevcuttur. İnceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close