Ev Tekstili

İngiliz Kır Yastıklarıİç mimarların en çok kullandığı ev dekorasyonlarından biri kırlentlerdir. Ev hanımları genelde evini dekore etmek için yastıkları sıkça kullanır. Kanepeye atacağınız yastık ile evin stiline tamamlayabilirsiniz. Köşe yastıklarının bir çok çeşidi vardır. Deri, ipek, süet, pamuk ve farklı bir çok kumaş türünden yapılabilir. Boyutları farklı olabilir ancak genelde kare yada dikdörtgen yapıdadır. Makalemizde sizlere İngiliz kır evlerinde kullanılan köşe yastıklarından bahsedeceğiz. Örneklerle nasıl kullanabileceğiniz hakkında ilham alabilirsiniz.

Kır yastık modelleri
Kır yastık modelleri

Evinizi İngiliz Kır Yastıkları İle Süsleyin!

Bir İngiliz kır yastığı, dekoratif bir yastık olarak kabul edilir. Bu yastık dekoratif bir yastık olarak kullanıldığında, perdelerin, duvarların ve kilimlerin öne çıkmasına yardımcı olur ve belirli bir temanın parçası olabilir. Örneğin, birisi bir odayı dekore ediyorsa ve ona country veya İngiliz country temalı bir görünüm kazandırmak isterse, kanepe ve sandalyelere koymak için İngiliz country kırlentleri tercih edebilir. Böylece odadaki mobilyaları tamamlar.

Kadife İngiliz Yastık Modeli
Kadife İngiliz Yastık Modeli

Kırlentler dekoratif öğe olarak kullanılsa da aynı zamanda bulunduğu noktada fonksiyonel olarak kullanılabilir. Koltuklar, kanepeler ve sandalyelerde konforu sağlamak için kullanılır. Böylece hem dekoratif olarak hem de konforu sağlamak amacıyla kullanılabilir.İngiliz kır yastıkları, İngiliz kır evi stiliyle mükemmel uyum sağlar. Yastıklar, evin doğasını ve rahatlığını ortaya çıkarmaya yardımcı olacaktır. Bu tür yastıkların üzerinde yaprak ve bahçe temalı resimler olabilir. Bu desenlerin dışında çizgili, fırfırlı, geometrik yada kadife kumaştan oluşan seçenekler vardır.

Çizgili Kır Yastıkları
Çizgili Kır Yastıkları

İngiliz kır kanepesinde bazı fonksiyonel yastıkları bir arada kullanarak karıştırabilirsiniz. Konfor için ve görünüm olarak hoş duracak yastıkları beraber kullanabilirsiniz. İngiliz kır yastıklarında genelde çiçek ve yaprak gibi doğa teması yaygındır. Bunların dışında karmaşık desenler kullanılabilir. Tek renk yastıklarda ise mutlaka ufak dokunuşlarla İngiliz karakterini belli eder.

Evinizin dekorasyonunu tamamlamak için yastıkları kullanabilirsiniz. Fotoğraf galerimizden İngiliz kır yastıklarına göz atabilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close