AksesuarDuvar Dekorasyonu

Duvarlarınızda Afrika Esintisi

Afrika Duvar SepetleriEv dekorasyonunda duvarlar kimi zaman ihmal edilse de genel dekorasyonun havasını değiştirecek sihirli dokunuşlar ile tamamlayıcı unsur olmaktadır. Evinizin stiline uygun duvar aksesuarları ile bütünleşmiş ev dekorasyonunuzun konfor ve keyfini sürebilirsiniz. Çekici duvarlar için bir önerimiz var. Afrika duvar sepetleri… Son zamanların sevilen trendlerinden olan bu hasır sepetler oldukça iddialı görüntüleri ile duvarlarınızı şenlendiriyor. Evinizin duvarlarında afrika esintileri görmek isterseniz bu sepetlere bir şans verin deriz.

Afrikanın kendine özgü renk tonları ile işlenen Afrika sepetleri olduğu haliyle oldakça dikkat çekicidir. Ancak günümüzde tasarımcıların dokunuşları ile renklenerek farklı bir kimliğe bürünen modeller de mevcuttur.

Afrika Duvar Sepetleri
Afrika Duvar Sepetleri

Duvarlarınızda Afrika Esintisi Essin.

Bilinenin dışına çıkmayı sevenlerdenseniz, duvarlarınızda bu güzel sepetleri kullanarak harika bir sonuç alabilirsiniz. Afrika sepetleri ile salonunuzda Afrika esintisi olacak. Hasır ile örülen bu sepetlerin desenleri Afrika’ya özgü olduğu için etnik bir etki yaratacaktır. El emeği ile yapılan bu sepetlerden irili ufaklı olacak şekilde farklı boyutlarda ve desenlerde kombinleyebilirsiniz. Sayısı duvarınıza ve zevkinize göre değişebilir. Afrika sepetleri genelde Afrika’ya özgü tonlarda yapılır ancak Afrika’nın bilinmeyen bir yönü vardır. Bazı yörelerde rengarenk sepetler yapılmaktadır. Bizim bildiğimiz alışılagelmiş renk tonlarının dışına çıkabilirsiniz. Bu rengarenk sepetler ile oturma odanıza renk katabilirsiniz.Duvarlarınızda Afrika Esintisi
Duvarlarınızda Afrika Esintisi

Sadeliğinize Renk Katın.

Sade yada modern tarzda ev dekorasyonundan hoşlanıyorsanız Afrika sepetleri ile çarpıcı bir etki yaratabilirsiniz. Duvar renginiz sepetlerin kendini göstermesi için uygun tonlarda olmalıdır. Özellikle beyaz tonlarda yada ahşap duvar kaplamalarında gerçekten göz alıcı bir bütünlük sağlanır. Hasır ile uyumlu olabilecek diğer malzemelere örnek olarak bambu ve keteni verebiliriz. Böyle malzemeler kullanarak aradığınız havayı yakalayabilirsiniz.

Balkon duvarınız için ahşap zemin üzerine renkli Afrika duvar sepetlerinden harika bir kombin yapabilir, bu kombini yapay çiçekler ile daha çarpıcı hale getirebilirsiniz.

Renkli Afrika Duvar Sepetleri
Renkli Afrika Duvar Sepetleri

Galerimizden sizin için toparladığımız Afrika duvar sepetlerine dair desen ve kombin örneklerine göz atabilirsiniz. Sizin için ilham olabilecek harika seçenekler var. Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close