FeminenOturma Odası

Şık Bir Ev İçin Feminen Oturma OdalarıYeni bir daire veya ev dekore ediyorsanız, evinizin tasarımına rehberlik edecek muhteşem feminen oturma odası fikirleri arıyor olabilirsiniz. Herkesin beğendiği feminen tarzda bir oturma odasını dekore etmenin bir çok yolu var. Oturma odası, evde toplanmak, rahatlamak, dinlenmek, oyun oynamak ve film izlemek için kullanılan genel yaşama alanıdır. Feminen dekor, kadınlar için davetkar bir alan demektir. Zarif mobilya tasarımları, sofistike dekorasyonlar ve klasik mimari unsurlar içerebilir. Sizin için ilham verici feminen dekorasyon örnekleri hazırladık.

Bej Tepeli Kanepe

Kanepe, ev için önemli bir öğedir. Bu feminen tarzdaki oturma odasının bej püsküllü bir kanepeyle hem şık ve hem sade olmasını seviyorum. Tarzınıza bağlı olarak kanepenizin üzerine güzel bir örtü atabilirsiniz.

Bej Tepeli Kanepe
Bej Tepeli Kanepe

Işıltılı Ayna

Pembe yastıklar, çiçekler ve harika bir ayna ile harika bir etki yaratılmış. Bu ev oldukça ferah ve etkileyici görünüyor.

Glam Ayna
Glam Ayna

Beyaz Askılı Sandalye ve Işıltılı Sehpa

İki asılı rattan sandalye, bu oturma odasına benzersiz ve eğlenceli bir çekici görünüm kazandırıyor. Pembe şakayıklarla dolu vazolar da ortamı feminen yapıyor.

Beyaz Askılı Sandalye & Glam Sehpa
Beyaz Askılı Sandalye & Glam Sehpa

Zarif Avrupa Mobilyaları

Kadife döşemeli lüks Fransız mobilyaları ve Louis sandalyeleri sofistike bir iç tasarım sağlıyor. Kullanılan soft pembe detaylar ile ortam daha feminen hale gelebilir. Dengeyi sağlayarak aradığınız zarafeti ve ışıltıyı bulabilirsiniz.

Zarif Avrupa Mobilyaları
Zarif Avrupa Mobilyaları

Pembe Oturma Sehpası

Ekstra oturma alanı oluşturmak için pembe bir bank kullanılabilir. Feminen etkiyi çok güzel dengeleyerek konfor sağlayabilirsiniz.Pembe Oturma Sehpası
Pembe Oturma Sehpası

Sehpa Kitapları Modası

Kadınsı oturma odası tasarımınız için gold kenarlı sehpanızı dergi ve kitaplarla donatmanız hoş bir etki oluşturur.

Moda Sehpa Kitapları
Moda Sehpa Kitapları

De Gournay Duvar Kağıdı

Ünlü Fransız De Gournay duvar kağıdı, zarif bir kadınsı oturma odası tasarımı için harika bir fikirdir.

De Gournay Duvar Kağıdı
De Gournay Duvar Kağıdı

Soyut Duvar Tablosu

Duvara pastel soyut duvar panosu asarak oturma odası tasarımınıza biraz karakter katabilirsiniz.

Soyut sanat
Soyut sanat

Siyah Duvarlar

Oturma odanızda siyah duvarlar ve altın vurgularla çarpıcı bir dekorasyon yapabilirsiniz. Eşyaların ve perdelerin seçiminde kullanacağınız beyaz ve açık gri tonları ile ışık dengesini sağlayabilirsiniz.

siyah duvarlar
siyah duvarlar

Fotoğraf galerimizden inceleme yaparak daha detaylı inceleme yapabilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close