Ev Tekstili

Karaca Home Halı ModelleriKaraca ev tekstili alanında oldukça güzel ürünler çıkarmaktadır. Bu makalemizde evimizin en büyük tekstil parçaları olan halılara bir göz atacağız. Karaca tarzını sevenler kendileri için uygun halı modelini buradan bularak stilini tamamlayabilirler.

Karaca Home Sonil Mess Gri Halı

Şönil dokuma kumaş kullanılarak yapılan dijital baskılı bir halı modelidir. Kaymayan yapısı ile kolay kullanım sunar. Özellikle çocuklu evlerde halıların sıkça kirlendiği varsayılırsa, yıkanabilen bu halı salon ve oda halısı olarak tercih edilebilir. Üstelik oldukça şık bir tasarıma sahip gri halıyı stilinizden ödün vermeden kullanabilirsiniz.

Sonil Mess Gri Halı
Sonil Mess Gri Halı

Karaca Home Sonil Mess Somon Halı

Yıkanabilen modellerden birisi olan Sonil Mess Somon Halı farklı deseni ve tarzıyla dikkat çekiyor.

Karaca Home Sonil Mess Somon Halı
Karaca Home Sonil Mess Somon Halı

Karaca Home Gordion Turkuaz

Gordion koleksiyonu birbirinden güzel halılardan oluşuyor. Turkuaz tonlarında olan bu halı modeli ile evinizin stilini tamamlayabilirsiniz.  Temizliği kolay olan halı silinebilir özelliktedir. Eskitilmiş görüntüsü ile etkileyici bir tarz yakalayabilirsiniz.Karaca Home Gordion Turkuaz
Karaca Home Gordion Turkuaz

Karaca Home Glamour Glace Halı

Glamour Glace halı modeli modern ve sportif bir görüntü arayanlar için oldukça etkileyici bir seçenektir. Çizgileri ve rengi ile evinize ferahlık katarak aradığınız temiz görüntüyü oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Karaca Home Glamour Glace Halı
Karaca Home Glamour Glace Halı

Karaca Home Modern Tuval Halı

Modern Tuval Halı, adeta tablo gibi görünüyor. Sanattan hoşlanan bir yapınız varsa bu halıyı modern tarzda evinizde keyifle kullanabilirsiniz. Hatta fotoğraftaki tablo gibi aynı modelde bir tablo ile eşleştirebilirsiniz. Gülümseten bir kombin olarak misafirlerinizin dikkatini çekecek, hayran olmalarını sağlayacaktır.

Karaca Home Modern Tuval Halı
Karaca Home Modern Tuval Halı

Fotoğraf galerimizde anlattığımız modeller dışında örneklerde mevcuttur. Hepsi birbirinden şık ve kullanışlı halılardır. KaracaHome halı modelleri her zevke ve yaşa hitap etmektedir. Aralarında beğendiğiniz model olabilir ve evinizin stilini oluşturmada yada değiştirmede ilk adımı bu şekilde atabilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close