Ev Tekstili

Rahat Bir Köşe İçin Pencere KoltuklarıPencere koltukları genellikle bir evde en sevilen yerlerdir. Özellikle açık havada rahatlatıcı manzaralar sunarlar. Ancak yılın her günü ayrı bir güzel görünür buralarda. Ayrıca bir güvenlik ve rahatlık duygusu yarattıklarından bahsetmiyorum bile. Makalemizde evin değişik mekanlarında kullanılan pencere koltuklarına yer veriyoruz. Nerede nasıl kullanılacağına dair sizlere ilham olacağına eminiz.

Kahvaltı Köşesi Pencere Koltukları

Kahvaltı köşesindeki bir pencere koltuğu, büyük mutfak penceresinin ışık almasına izin verirken ekstra bir oturma alanı sunar. Size bu harika alanın keyfini çıkarmak kalır.

Kahvaltı Köşesi Pencere Koltukları
Kahvaltı Köşesi Pencere Koltukları

Mutfak Pencere Koltukları

Bazen mutfak camınızın kenarına küçük bir pencere koltuğu eklemek harika bir ortam oluşmasını sağlayabilir. Mutfakta çalışırken yada bütün işlerinizi bitirdiğinizde keyif yapabileceğiniz güzel bir alana sahip olabilirsiniz. Kahvenizi yudumlarken pencereden bahçenizi izleyebilir, bu güzel ortamın tadını çıkarabilirsiniz.

Mutfak Pencere Koltukları
Mutfak Pencere Koltukları

Giriş Penceresi Koltukları

Ayakkabılarınızı çıkarmak ve giymek için neden giriş yolunuzun yanına bir pencere kenarı koltuğu yerleştirmiyorsunuz? Ayakkabılarınızı giyerken rahat bir şekilde oturmak işinizi kolaylaştırır. Ayrıca dışardan gelir gelmez ilk yorgunluğu burada atıp içeri geçebilirsiniz.Giriş Penceresi Koltukları
Giriş Penceresi Koltukları

Oturma Odası Pencere Koltukları

Oturma odasının penceresindeki pencere kenarı koltuğu, içeri giren ışığı en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olur. Yüksek bir pencerenin önüne yerleştirilmiş büyük boy bir kanepe, gelen ışığın bir kısmını engelleyebilir. Ancak bu koltuk ile ışık tamamen içerdedir. Ayrıca ailenizin ve misafirlerinizin oturabileceği bir alana sahip olursunuz. Koltuğunuza koltuk minderleri ve yastıklar eklemek onu daha konforlu hale getirir.

Oturma Odası Pencere Koltukları
Oturma Odası Pencere Koltukları

Şömine Yanı Pencere Koltuğu

Oturma odanızda bulunan bu ufak pencere önünü değerlendirerek harika bir okuma köşesi yapabilirsiniz. Dışarıyı izleyerek stres atmakta mümkün tabi ki. Şömineli yanında pencere olan hem oturma hem de depolama alanı olan bir pencere koltuğuna sahip olabilirsiniz.

AmberInteriors ile Oturma Odası Pencere Koltuğu
Oturma Odası Pencere Koltuğu

Fotoğraf galerimizden diğer alanlarda nasıl kullanıldığına göz atabilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close