Duvar Dekorasyonu

En İyi Sonbahar Boya Renkleri 2020

Sonbahar Renkleri Seçimi Nasıl Olmalı 2019 2020Ev dekorasyonunda kullanılan sonbahar duvar boya renkleri daha soğuk ve nötr tonlardır.Doğadan gelen toprak renkleri, yeşiller, maviler ve griler en sevdiğimiz sonbahar boya renkleri. 2020 sonbahar mevsiminde trend olan bu boya renkleri şimdiden paylaşıyoruz. Beklenmedik grilerden zengin kahverengilere kadar, bu boya renkleri, değişen mevsim hakkında sevilecek her şeyi temsil eder.

Evimizde sonbaharda renk tercihleri doğayla içiçe oluyor; doğayı ve derin sonbahar renklerini yansıtan her şey özellikle sonbaharda daha cazip gelebilir.Bu renkleri severim, çünkü bazen derin bir yeşil, bazen mavi, bazen gri bulutlar ve bazen de turuncu yapraklardır.

En İyi Sonbahar Boya Renkleri 2020

Açık Gri Boya Renkleri

Gri, siyah, ve beyaz renk tonlarında birden fazla tonda mobilya ve tekstil bulunan bu aydınlık salon için mükemmel bir gri tonu kullanılmış.. Renksiz, natürel olmayan bu gri mükemmel bir tonda; mavimsi veya mor tonları yok.Kontrast renkleri vurgulamak için mükemmel bir zemin hazırlıyor.

sonbahar boya renkleri 2020
sonbahar boya renkleri 2020

Koyu Gri Boya Renkleri

Sonbaharda  ışık çoğunlukla gri bulutlu gökyüzünden süzülür. Koyu bir renk tercih etmekten çok, doğal ışıkla rekabet etmektense, denizlerin ve gökyüzünün gri-mavi tonlarını vurgulayan ve duvarların iç mekan için bir fon olarak işlev görmesini sağlayan koyu gri bir renk daha idealdir.

koyu gri duvar boyaları 2020
koyu gri duvar boyaları 2020

DAHA FAZLA: Salon Boya Fikirleri ile Çarpıcı Bir Dekor Yaratın

Koyu Mavi

Home ofis veya kütüphane gibi  odalarda kullanmak için koyu mavi bir renk harikadır.Mavi doymuştur ve neredeyse siyah gibi görünür. Eviniz için hoş bir sonbahar rengi ve en güzel gri renklerle kombinliyoruz.

koyu mavi duvar boya renkleri 2020
koyu mavi duvar boya renkleri 2020

Krem – Bej Rengi Duvar Boyaları

Kirli Beyaz gibi nötr beyazlardan  kremalı olan ve açık  görünmeyen duvar boyası renkleri seçin, bu renkler evi canlı renkler ile kombinlemek ve rahat bir zemin hazırlamak için idealdir.Ayrıca dekorasyon esnasında daha fazla esneklik sağlar.sonbahar duvar boyası renkleri 2020
sonbahar duvar boyası renkleri 2020

Toprak Renkleri

Bu göl evinin yemek salonundaki duvarlar için seçilen toprak renkleri açık ve koyu renk ahşaplarla harmanlanır ve  yaz bittikten sonra harika renkler içine girdiğinde sıcak ve davetkar bir dekor sunar.

sonbahara uygun duvar boya renkleri 2020
sonbahara uygun duvar boya renkleri 2020

Haki Açık Yeşil

Nötr gri kanepenin ve açık yeşil duvar renginin yumuşak sessiz tonları, zengin kahverengi tonları ile mükemmel bir şekilde eşleşen halının tarçın portakal vurgularının sıcak yansıması için mükemmel bir zemin oluşturuyor. Bu serin sonbahar mevsimi için ideal  sıcak ve rahat bir alan oluşturur.

sonbahar için duvar boya renkleri 2020
sonbahar için duvar boya renkleri 2020

Ayrıca Bakınız: Mavi İle Sonbahar Dekorasyon Fikirleri

Zümrüt Yeşili

Sonbahar için mükemmel olan renklerden bir zengin bir zümrüt yeşili olup,kırmızı, turuncu ve sarı renkleri ile kombinlemek için harika bir zemin sağlar.

zümrüt yeşili duvar boyaları 2020
zümrüt yeşili duvar boyaları 2020

Koyu Kahverengi

Koyu kahverengiller sonbahar için mükemmel renktir.Güzel ve sıcaktırlar. Evde rahatlık ve güvenlik hissi uyandırırlar .Bu zengin kahverengi tonu, doğa’nın sanatsal sonbahar görüntüsü ile uyumlu bir denge sağlar.

koyu kahverengi duvar boyaları 2020
koyu kahverengi duvar boyaları 2020

 Kelimeler

1 thought on “En İyi Sonbahar Boya Renkleri 2020”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close