BohemStil

Bohem Ev Dekoru Örnekleri

Bohem ev dekoru örnekleri ile doğallığı ve sıcaklığı sizde keşfedin...Bohem tarzı ev dekorasyonu her zaman modaya uygun, ancak popülerlik açısından son zamanlarda yepyeni bir seviyeye geçti. Bohem ev dekoru örneklerinde gördüğümüz güzel tekstiller ve benzersiz renk kombinasyonları ile kumaşlar oldukça çarpıcıdır. İşte en sevdiğimiz bohem ev dekoru örnekleri sizlerle…

Bohem Ev Dekoru Örnekleri

Bohem Tarzı Pastel Yatak Odası

Bu yatak odasında, tekstil ve geometrik şekillerin bolca bulunduğunu görüyoruz, belirgin bir biçimde bohem bir tarz var. Pastel tema sıcak, davetkar bir his ve rahatlatıcı bir his verir. Bu tarz istediğiniz alanı  inanılmaz şekilde değiştirecektir.

Kabile Desenli Yatak Odası

İşte bir başka bohem tarzı yatak odası daha, bu sefer tamamen kabile desenli yastık ve yatak takımları kullanılmış. Ve nötr renkli battaniye ve sepetler gerçekten odanızın parlamasına izin verir.

Metallik Vurgulu Bohem Oturma Odası

Bu oturma odasında, tablolar, ışık fikstürleri ve cesur patlıcan renkli koltuk ile uyumlu  altın varaklı çerçeve ve ayna şeklinde çok sayıda metalik aksan var.

Boho Şık Çocuk odası

Bu inanılmaz şık çocuk odası, hafif bir renk şemasına ve bohem hissi veren birkaç kabile baskılı yastığa sahiptir. Seçilen mobilya da görünümüne katkıda bulunuyor.Bohem Ev Dekoru

Bu güzel oturma alanı, odaya belirli bir boho şıklık katan geniş bir renk yelpazesinde güzel kumaş seçimlerine sahiptir.

Doğal Bohem Oturma Odası

Bu oturma odası, çeşitli doğal ve organik şekilli mobilyalar ve çok çeşitli renk kombinasyonları sayesinde tamamen benzersiz bir tarza sahiptir.

Çiçek Desenleri İle Bohem Dekor

Bu yatak odasında çok tutarlı bir stil var – çiçekler her yerde! Aksan parçaları da fırfırlı, çiçeksi bir görünüm taşır. Ve koyu mavi duvar rengi fotoğrafların, kameranın ve kulaklıkların görsel olarak açılmasını sağlar.

Boho Şık Salon

Bu canlı salon, modern sanat eserleriyle güzel bir şekilde zıtlık sunuyor, ayrıca yüzyılın ortalarında modern mobilyalarla dolu klasik bir dokunuşa sahiptir. Ve bir sürü bitki görünümü dekorasyona canlılık ekliyor.

Vintage Bohem Oturma Odası

Bu eklektik oturma odasında, nostaljik antikalar ve klasik parçalardan oluşan güzel birkaç örnek var, bunlar genellikle bohem bir görünüme damgasını vuruyor. Özellikle bu eski  dolaplar harika değil mi?

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın


Kelimeler

1 thought on “Bohem Ev Dekoru Örnekleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close