Ev Dekorasyonu

Lüks Ev Dekorasyonu Nasıl Yapılır

Lüks ev dekorasyonu modellerinden ilham alarak evinize şık bir tarz getirin.İç mekan tasarımını seven herkes için en şaşırtıcı mekanlar en çok ilham veren lüks mekanlardır. Bu stilde lüks ev dekorasyonu modelleri, her bir parçanın ardından şehvet duymayı sağlıyor .

LÜKS EV DEKORASYONU NASIL YAPILIR

YATIRIM YAPMANIZ GEREKEN EŞYALAR

Nasıl kıyafetler giydiğinizi düşünün: Yatırım yapmaya değer şeyler klasik ve zamansız bir ayakkabı, çanta ve montlar. Ev dekorasyonu için de aynı şey geçerli! İstediğiniz lüks görünümü tamamlamak için biraz daha harcamaya değer önemli parçalara yatırım yapın.

Değerli eşyalarınız mı var? Koltuk, yemek masası ve sandalyeler, büfe, aydınlatma, yatak başlık / çerçevesi ve kilim.

Şık bir koltuk gibi büyük bir mobilya parçasına yatırım yapmak, bir oda dekorunda maksimum etki yaratacaktır. Ve biraz daha fazla  ödeyerek, kalitenin sadece lüks görünmesini ve hissetmesini sağlamanın yanı sıra ürünün de uzun bir garantisi olacağını bilerek güvende olabilirsiniz.

Günümüzde, perakendeciler gerçekten tüketicilere   çok seçenek sunuyor.Mağzalardan veya online sitelerden mobilya parçaları satın alırsanız, yüzlerce stil, renk ve kumaş çeşidi olmasa da  çok fazla çeşit arasından seçim yapmayı umabilirsiniz.

DAHA FAZLA: Lüks Mobilya Bir Eve Zerafet ve Stil Ekler

ÇİÇEKLER VE SERAMİK AKSESUARLARI EKLEYİN

Şık ve lüks bir dekoru bir araya  getirmenin hızlı ve başarılı bir yolu, çiçekler ve seramik vazolar tercih etmektir. Ayrıca metal çiçek saksılarıyla eşleştirildiğinde, trend bitki stantları ile o lüks görünümünü anında ekleyecektir. Ve unutmayın, bitkiler sadece odanızın karanlık köşeleri için değil artık.Aşağıdaki gibi bir konsolda stil yapın veya bunları büfe veya kahve masalarında bir özellik haline getirin. Alternatif olarak, şimdi inanılmaz kalite ve süper gerçekçi duran sahte çiçekler ve bitkilerde kullanabilirsiniz.

STİLLEME VE AKSESUARLAR

Lüks bir evde daima katlar vardır: Konsolları süsleyen kitaplar ve mumlar, ahşap parkeleri kaplayan bir halı, pencereleri çevreleyen tabandan tavana perdeler, yastıkları atın veya koltuk ve yatağa döşenen rahat bir battaniye, duvar ve tavan ile uyumlu taç kalıpları vb ayrıntılar bir evi kişisel ve tamamlanmış hissettiren şeylerdir. Alanınızda büyük bir fark yaratabilecek katlara ve ayrıntılara dikkat edin.

İpucu: Evinizdeki donanımın değiştirilmesi hızlı, ucuz ve anında bir yükseltme ve lüks  bir görünüm oluşturmak için saten veya kadife kumaşlar tercih edin.

AYDINLATMA

Aydınlatma, bir oda için çarpıcı bir fark yaratabilir. İster bir açıklama parçası ya da gömme tavan ışığı olsun, genellikle insanların ilgisini çeken odalardaki ilk öğedir. Eğer yüksek tavanlı eviniz varsa, o zaman bir damla ışığı harika bir fikirdir. Odanızın genişliğine bağlı olarak, seçebileceğiniz birçok tasarımlar vardır; tek bir kolye ya da çoklu kol avizeler ya da elmas şeklinde bir masa lambası seçebilirsiniz.

Ayrıca zamansız bir parça seçip dekora katın. Gelecekteki tüm ev dekorasyonundaki değişikliklere uyacak kadar çok yönlü olacak bir tasarıma gidecek parça olmalı.

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın


Kelimeler

3 thoughts on “Lüks Ev Dekorasyonu Nasıl Yapılır”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close