RetroStil

Retro Tarz Ev Dekorasyonu FikirleriEvdekorasyonx‘in yeni ve modern yelpazesinden biraz yardımla, evinize yeni bir retro tarz ev dekorasyonu görünümü verin.

Bu kolayca anlaşılan retro dekorasyon görünümünün kalbinde, temiz hatları ve organik eğrileri ile retro parçalar zahmetsiz bir havayla bir araya geliyor. Retro mobilya ve aksesuarlar, 2020 ev dekorasyon modellerinde çok trend. İşte ideal evde, trend metalik aksanlarla gözümüzü  zenginleştiren fikirler.

Mobilya parçaları, retro tarzı klasiktir ve çarpıcı renkli kaplamalar sayesinde modern bir görünüme sahiptir. Aksesuarlar, eğlenceli geometrik ve şivron desenleriyle retro tarzı korur.

Retro Tarz Ev Dekorasyonu Mobilya Fikirleri

Şık gri kanepe, öncelikle temiz çizgileri ve çok yönlü renkleri sayesinde tarz bir mobilya parçası. Ve ikinci olarak, zahmetsizce rahat bir yataklı kanepeye  dönüştüğü için, misafirler için hemen hazırdır.  Eşleşen koltukların üzerindeki cesur aksan renkler, genel görünüme eğlenceli bir ektir. Yastıklarla daha fazla renk ve desen sunun, halı ile ifade edin.

Meşe ve ceviz mobilyalar bu retro görünümün zımbalarıdır ancak modern bir dokunuş eklemek için bu bakır karyola  gibi eğlenceli metalik kaplamaları ekleyebilirsiniz. Sıcaklığıyla bakır sonbahar tonlu tekstiller için mükemmel bir renktir.Sehpanın üzerindeki şık ve eğimli bacakları seviyoruz – retro tarzı için anında fark edilebilecek bir tasarım özelliği. Kahve fincanlarınızı vurgulamak için bu akıllı tasarım gizli bölmelidir. Meşe kaplaması ile daha sıcak bir stile sahip, koyu gri ve sıcak  portakal rengi ile güzelce uyum sağlar. Zengin tonlarda görkemli minderleri katlayın ve daha fazla sıcaklık katmak için bakır aksesuarları dekora karıştırın.

Bu trend parçalar içindeki tüm mobilyalarda olduğu gibi, mum basit, sade ve şık. Sıcak ceviz efektli dış görünüşü,  beyaz çekmecenin önü tarafından güzelce vurgulanır.

Bu basit tablo, iskambil kartlarıyla büyüyor – bu çerçeveli baskıyı bir ailenin yaşam alanına asarak şık bir görünüm yaratabilirsiniz.

Bu klasik retro konsol, gözünüzde çok popülerdir ve kullandığınız odaya bağlı olarak her tür gereç ve eşya için geniş bir depolama alanı sunar.

Şık retro bir zemin lambası ile bir odanın köşesinde vurgu unsuru  yaratmaya ne derdiniz, bu tasarım yüksekliği 153cm’dir. Lambanın yapıldığı malzemelerin birleşimi, modern bir kenara sahip olan, gerçekten benzersiz bir tasarıma sahip.

Gri kumaş ve düğme detaylandırması bu basit retro koltuğa sofistike bir his verir. Retro bacaklar görünüme tarz bir dokunuş verir ve bu görünüm sağlamlaştırır.

Bu retro ev dekorasyonu tarzını severseniz, diğer koleksiyonları retro ev dekorasyonu kategorimizi kontrol etmeyi unutmayın, çünkü bu sadece en sevdiğimiz parçaların küçük bir seçeneğidir.

Retro Tarz Ev Dekorasyonu Mobilya Fikirleri – GaleriKelimeler

2 thoughts on “Retro Tarz Ev Dekorasyonu Fikirleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close