AksesuarFeminenOfis Dekorasyonu

Feminen Home Ofis Malzemeleri & Aksesuarları



Feminen stil sevenler çalışma ortamlarında daha kadınsı ve ilgi çekici bir ortam oluşturmak için kendilerine özgü ofis malzemeleri ve aksesuarlar kullanabilirler. Düşük maliyetle aradığınız feminen çizgiyi çalışma odanıza taşıyabilirsiniz. Elinizdeki mobilyaları şık ve feminen aksesuarlar ile kombinlemeniz yeterlidir. Çalışma masanız, sandalyeniz, aydınlatmanız, halı ve diğer aksesuarlarınız konusunda nasıl seçimler yapabileceğinizi örneklerle aktaracağız.

Feminen çalışma odası
Feminen çalışma odası

Öncelikle Temel Eşyalarınızı Seçin.

Feminen demek her yeri pembeye boğmak değildir. Seçilen parçaların renginden çok yansıttığı duygu önemlidir.  Öncelikle temel eşyalarınızı seçmelisiniz. Çalışma masanızı ferah ve minimalist çizgide seçebilirsiniz. Sandalyeniz ise size sunması gereken rahatlığı da dikkate alarak seçilmelidir. Modelini seçtikten sonra ikinci planda rengi ve kullanılan malzeme gelmektedir. Daha kadınsı malzemeler seçmeniz çalışma odanızın feminen stiline katkı sağlayacaktır. Pembe, beyaz, ekru gibi soft tonlar seçebileceğiniz gibi altın, fuşya gibi daha canlı ve ilgi çekici tonlarda kullanabilirsiniz.

Feminen Sandalye Seçimi
Feminen Sandalye Seçimi

Aydınlatma ve Perde Seçimi

Ferah ve büyük pencereli bir çalışma odanız varsa pencerenizi açıkta bırakabilirsiniz. Pencere kenarlarını dekorasyona dahil ederek canlı yada soft tonlarda boyayabilirsiniz. Aydınlatma olarak tavan aydınlatması ile birlikte masanıza koyabileceğiniz güzel masa lambası tercih edebilirsiniz. Masa lambanız modern tarzda yada arco med-century stilde olabilir. Bu tamamen sizin zevkinize bağlıdır. Altın rengi bir arco lambader tercih ederek daha ilgi çekici bir hava katmanızda mümkündür.



Feminen Home Ofis Malzemeleri & Aksesuarları
Feminen Home Ofis Malzemeleri & Aksesuarları

Diğer Aksesuar Seçimleri

Gelen hatlar seçildikten sonra geriye detaylar kalır. Koltuk minderi, bardak, kalemlik, kırtasiye malzemeleri, not panosu, dosyalar, saksılar ve canlı çiçekler, mumluklar ve kokulu mumlar, çerçeveler, halınız… Bütün bu detaylar feminen çizgide olmalıdır. Rose gold, altın, pudra pembe, beyaz, ekru tonlarda tercihler yapabilirsiniz. Sarı, yeşil, mavi gibi renklerin oldukça soft tonlarını kullanarak biraz daha renk katabilirsiniz. Örnek fotoğrafımızda tercih edebileceğiniz home ofis malzeme ve aksesuarların rose gold örnekleri vardır. Göze oldukça güzel ve ferah görünen tercihler var. Sizde bu seçeneklerden ilham alabilirisiniz.

Feminen Home Ofis Malzemeleri
Feminen Home Ofis Malzemeleri

Birbirinden feminen home ofis çalışma odası dekorasyonları için fotoğraf galerimize göz atabilirsiniz.



Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close