Mobilya Modelleri

Lüks Mobilya Bir Eve Zerafet ve Stil EklerHerkes evinde küçük bir lüks görünüm isteyebilir ve neyse ki her dekor tarzında olabilir. Lüks mobilya, gerçekten lüks dokunuşların ev dekorasyonuna dahil edilmesinde çok etkilidir. Yalnızca hayal gücü ve bütçeyle sınırlıdır. Bir lüks öğe veya mobilya parçası bile mekanı özel yapabilir. Aslında, tanım gereği lüks, görkemli yaşama elverişli bir şeydir ve zarif, ihtişamlı ve hoşgörülü unsurları içerir.

Lüks Mobilya Bir Eve Zerafet ve Stil Ekler

Bir odada bulunması en kolay lüks mobilya modelleri arasında olan sandalyedir. Salonda, kitap okumak  veya oturup arkadaşlarla sohbet etmek için mükemmel bir parçadır. Lüks sandalyelerin kumaşları, şekilleri ve tasarımları farklı ve rahattır. Lüks  anlamı harika hissetmek, hoşça vakit geçirmek. Deriyle püsküllü bir koltuğa yerleşmek derhal bu duyguları verir.  Zarif şekli ve ayakları, aynı zamanda parlak kumaşı koltukları ve sandalyeleri bir oturma odası veya yatak odası için mükemmel yapıyor. • Geleneksel stiller, lüks mobilyalar için birçok seçenek sunar; çünkü desenli döşeme, çizgiler ve süslemeli ahşap sıklıkla lüks ile ilişkilidir.
 • Barok tarzı ayrıntıları olan koltuklarda çok süslüdür. Geleneksel ya da modern olan yaldızlı süslemeler her zaman lüks mobilyaların ilk sinyalini verir.Oyma süsleme altın ile vurgulanır.
 • Benzer bir sandalye daha az süslü ancak deri ve kadife kombinasyonu sayesinde hala çok lüks. Biraz daha erkeksi ve önceki örneklerin biçimsel stresinden yoksun. Renk paleti benzerdir, bu da lüks mobilyaların stillerinin nasıl karşılaştırıldığının harika bir örneğidir. Bu koltuğun şekli ve tarzı modern lüksün karakteristiğidir.
 • Gerçek bir lüks örneği olan bu oturma odası, onu yükselten her türlü parçayı içerir.Yaldızlı püsküllü avize, ve mobilyalar dahil, oda tarzı ve ihtişamının işaretleriyle doludur. Aynalı özelliklere sahip duvar panelleri ile çevrili  duvar panosu sahneyi belirler. Nötr bir palete sahip olan lüks mobilyalar cazip bir siluet ve havalı bir kumaşta döşenmiştir. Bol ve çeşitli yastıkların yanı sıra kürk de odaya harika bir uyum sağlıyor.. Büyük sehpanın geniş işlemeli süsleri ve muhteşem eğri bacakları gibi detayları ile rokoko stilinin karakteristik özellikleri vardır.

Lüks Mobilyalar ile Evinize Stil Ekleyin

 • Derin renk tonlu döşemeler de lüks bir odayı işaret edebilir, bununla birlikte kırmızı ve altın döşemeler üzerinde durulabilir. Lüks mobilyalar süslü bir şekilde ve kanatlı koltukta ayrıntılı süsleme var. Yaldızlı ahşap, Fransız tasarım dönemlerini yansıtıyor ve karmaşık korniş masa, özünde barok bir stildir.
 • Modern lüksü yayan yaşam odaları genellikle lüks döşemeliklere, peluş halılara ve benzersiz siluetleri olan mobilyalara odaklanır. Görsel çekiciliği artırmak için, ince ya da cesur desenler kullanılabilir.
 • Yemek odaları, lüks üslupların öne çıkmasını sağlayan başka bir yer. Bu modern ortam peluş materyalde döşenmiştir ve modern bir tabana sahip bir masaya sahip iki tonlu sandalyelerden oluşur. Ortalarında modern avize ve alışılmadık tasarımlı ayağı ile masa stilleri karıştırır .
 • Biraz daha sade ama daha az çarpıcı olan bu modern oda, sade ve lüks bir şekilde bir araya gelen çeşitli parçaları bir araya getiriyor. Her lüks mobilya parçası özel, ancak hepsi daha rahat bir zenginlik hissi uyumu için harmanlanmıştır. Sıra dışı bir bitişe sahip eşsiz bir gardırop, geniş sehpalar , nötr tonlarda baskın mobilya parçaları. Baskılı koltuklar ve modern baskılı halı şemaya renk katmaktadır.
 • Genellikle, lüks anlam, bol sayıda yaldızlanma gibi daha geleneksel unsurlardan elde edilir.Lüks için Barok tarzı ayrıntıları da kullanılır. Mobilya hatları, bol detaylandırma ve  ipek döşeme  çok büyük bir detay. Barok tarzın tanımlanması için duvarların bile gerekli özellikleri vardır.
 • Mobilyanın zarif, kadınsı çizgileri, ayrıntılı bir lüks ortam yaratan detaylardır. Kadife döşeme, ipek örtüler klasik lüks bir seçimdir .
 • Bazen bir odaya lüks eklemek için tek bir mobilya parçası gerekiyor. Açılı kollar, yaldızlı vurgular ve elle boyalı motif  güzel bir örnek. Aslında, eşsiz elle boyanmış unsurlar lüks iç mekanlarda sıklıkla bulunur.


Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close