Ev Dekorasyonu

Şık Ve Kadınsı Oturma Odası Dekoru

Şık ve Glam Oturma Odası Dekorasyon Fikirleri Bu Yazımızda !Glam ve şık dekor tarzı pek çok kişi tarafından sevilir  özellikle oturma odası dekoru için çok tercih edilir. Ayrıca Instagram’ı her açtığınızda, bu tür iç mekanlara sahip birçok blog yazarının çekimlerini şık ve lüks olarak görebilirsiniz! Bu tür iç mekanlardan hoşlanıyorsanız ve bu stili kendi alanınızda nasıl yapabileceğiniz konusunda şüphe ediyorsanız, denemeniz için bazı fikirler seçtik. Bugün, bir oturma odasında şık ve kadınsı dekorasyonu nasıl oluşturulacağını  göreceğiz, aşağıdaki galerimizde resimlere göz atmayı unutmayın.

Şık Ve Kadınsı Oturma Odası Dekoru

Renkler

Birçoğunuz şık ve kadınsı dekor tarzının pembe ve pembe renk tonları ile ilgili olduğunu düşünebilirsiniz ancak zorunlu değildir. İç mekanda bir kız çocuğu odası gibi hissetmek isteyebilmek için pembe ve lila renkleri için gidebilirsiniz. Ayrıca nötr ve saf beyaz deneyebilirsiniz, bu renkler zamana bağlı değildir ve onlarla kötü bir dekor oluşturamazsınız. . Güvercin grisinden açık griye bir çok gri tonları zamansız bir alan için kullanılabilir. Siyah-beyaz harika bir monokromatik bir fikir ve onu pembe, mor ve parlak metallerin tonlarıyla şımartabilirsiniz.

Daha Fazla : Lüks Ev Dekorasyonu Nasıl YapılırDokular

Başka renkler seçmiş olsanız bile, iç mekanınızı şımartabilir ve glam bir görünümde yapabilirsiniz. Alanı vurgulamak için uygun materyalleri ve dokuları kullanın ve istediğiniz glam hissini elde edersiniz. Her şeyden önce, bunlar parlak metallerdir – dore, gümüş ve bakır. Mobilya ayakları ve çerçeveleri, lambalar, resim ve fotoğraf çerçeveleri ve istediğiniz diğer dokunuşları kullanabilirsiniz. Bir kristal avize çok şık ve alanının vazgeçilmez bir parçası haline gelebilir ve yaktığınızda anında içeriye şıklık ve glam katacak. Aynalar da hoş karşılanıyor, duvarlara asılabiliyor ya da ayna resim çerçeveleri ve hatta kahve tepsileri tercih edebilirsiniz. İstediğiniz renk ve tonlarda sahte kürk satın alın ve hayvan baskıları oturma odası dekoru için kullanın. Peluş yastıklar, halılar ve battaniyeler en geleneksel fikirdir ve  genellikle halı ve yastıklar kullanılır.

Diğer Biçemlerin Dokunuşları

Sadece bir glam ve kadınsı tarz iç tasarım yapmak imkansız, yine de diğer stilleri mobilya ve tablo seçerek doku katabilirsiniz. Modern ya da retro stilde, İskandinav ya da Gotik ya da bu harmanlama için uygun gördüğünüz diğer herhangi bir şey olabilir. Dahil etmek istediğiniz stile göre mobilya, tablo ve aksesuarları seçin ve iç mekanınızı süper şık yapın!

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın

 Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close