Ev Dekorasyonu

Pürüzsüz İç Mekan TasarımıZamansız bir iç dekorasyon fikri arayanlar için pürüzsüz ve minimalist stilde hazırlanmış bir evden örnek görüntüler paylaşacağız. Sade ve açık tonları sevenler için harika bir ilham kaynağı olacağını düşünüyoruz.

Pürüzsüz İç Mekan Tasarımı

Lüks banyo dekorasyonunda çarpıcı mermer duvar kaplaması ve uyumlu bir makyaj alanı bir arada kullanılıyor. Oldukça minimalist ve sade bir görünüm var.

Lüks Banyo
Lüks Banyo

Evdeki ikinci çift kişilik yatak odası, yüzer gardıroplar ve ısmarlama bir başucu ünitesi ile donanımlı bir alan oluşturuyor. Eşsiz sarkıt ışığı, kremsi beyaz dekor şemasına karanlık vurgu oluşturuyor.

Çift kişilik yatak odası
Çift kişilik yatak odası

Çocuk odası, yoğun desenli bir halı ve görsel olarak ısınan döşemeli bir yatak başlığı tasarımı ile enerji veriyor.

Çocuk odası
Çocuk odası

Modern oturma odası, püsküllü bir kanepe, şezlong ve pürüzsüz ahşap sehpalarla sade bir şekilde döşenmiştir. Yuvarlak sehpa takımı, çıplak bir ahşap zemin üzerinde duruyor. Bir projektör duvarı, modern salon görünümünü tamamlıyor.

Minimalist ev dekorasyonu
Minimalist ev dekorasyonu

Yuvarlatılmış kenarlar, koridora açılan kemerli bir kapıyı kıvrımlı bir şekilde tamamlayan modern bir duvara monte medya ünitesini şekillendirir. Bir vazo çiçek, sıcak beyaz evin iç kısmına ani bir renk sıçraması getiriyor.Yuvarlak kapı detayı
Yuvarlak koridor geçiş alanı

Modern bir oturma odası zemin lambası, rahat bir okuma alanı oluşturmak için kapitone kanepenin yanında duruyor.

Modern bir oturma odası zemin lambası
Modern bir oturma odası zemin lambası

Mini sarkıt ışık, projektör duvarındaki hareketli medya biriminin bir ucunda görev aydınlatması sağlar. Sıcak ahşap panelli bir duvarın önünde küçük bir zeytin ağacı gelişir. Salon, komşu yemek alanından düzgün kavisli kenarlara sahip alçak bir oda bölücü ile ayrılmıştır. Modern yemek masasındaki iki ahşap yemek sandalyesi dikkat çekiyor. Küresel sarkıt lambalar, yemek masasının üzerine ikili olarak düşer ve düz beyaz tonları, bitişik salon alanındaki zemin lambasıyla temiz bir şekilde koordine edilir.

Oda bölücü
Oda bölücü

Misafir odasının penceresinin önüne, doğal güneş ışığından yararlanabileceği bir başka zeytin ağacı dikilmiştir. Dikey panjurlar, parlak gün ışığını dağıtır. Yumuşak bej bir örtü, oturup manzarayı seyretmek için rahat bir alan sunar. Ebeveyn yatak odasında, soluk allık döşemeli bir yatağın arkasında panelli ve çıtalı bir duvar oluşturulmuştur. Bej örgü bir örtü, yatağın mamasını ısıtır. Bir komodin, ona eşlik edecek şık bir tabure ile makyaj alanı olarak ikiye bölünmüştür.

Yatak odası
Yatak odası

Tuvalet masası, ısmarlama ahşap gardıroplara düzgün bir şekilde yerleşir. Yatağın karşı tarafında, benzersiz bir yuvarlak komodin, dekoratif bir amber cam vazo ve beyaz bir küp mum sergiliyor. Modern bir duvar apliği, okuma ışığını yastıkların üzerine yönlendirir.

Fotoğraf galerimize göz atarak bu harika ev dekorasyonu hakkında detaylı inceleme yapabilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close