Ev Dekorasyonu

Desenli Fayanslar İle Ev Dekorasyonu ÖrnekleriFayans çoğunlukla banyolarda ve mutfaklarda, çoğunlukla dayanıklılık ve neme karşı direnci i koruması nedeniyle kullanılır. Desenli fayanslar bununla birlikte iç ve dış ev dekorasyonu seçimlerinde kullanılabilir. Örneğin merdiven ve zemin gibi diğer projelerde de kullanılabilirler.Bugün sade fayanslar yerine daha detaylı olan renkli desenlere sahip fayanslar hakkında konuşacağız.Fakat bu fayansların eşleşmesi ve seçilmesi biraz daha zordur.

Desenli Fayanslar İle Ev Dekorasyonu Örnekleri

İşte böyle fayansları içeren ve ilham kaynağı olarak kullanabileceğiniz bazı projeler. Uyumlu bir kompozisyon oluşturmak için farklı stillerin nasıl karıştırılacağını ve farklı desenlerin nasıl biraraya getirildiğine dikkat edin.

Onların nasıl karıştırılacağı ve eşleştirileceği konusunda herhangi bir kural yoktur. Tek yapmanız gereken hayal gücünüzü ve yaratıcılığını kullanmaktır.Çini Desenli Fayanslar

Burada gördüğünüz çini desenli fayanslar çok çeşitli model ve renklerde mevcuttur. Aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç malzemeden olanları var ve bunlar taştan ve mermere kadar değişiyor.

Farklı bir stil benimsemek isterseniz antika kiremitlerden oluşan fayanslarda mevcuttur.

İlgili : Mutfak Fayansları Nasıl Temizlenir

Çok eski binalardan kurtarılmış fayanslarda vardır. Tüm bu fayanslar Fas, İtalyan, Rönesans, Art Deco ve Modern tasarımlardan esinlenilerek çeşitli şekillerde birleştirilebilir.

Karoları karıştırırken renkleri ve dokuları aklınızda bulundurun ve hoş bir kombinasyon oluşturmaya çalışın. Diğer tarafa daima ters gidebilir ve zıt bir tasarım oluşturabilirsiniz. Her şey size bağlı.

Desenli Fayans – GaleriBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close