AksesuarDuvar Dekorasyonu

Hasır Sepetler ile Duvar Dekorasyonu

Hasır Sepet DuvarıDuvar dekorasyonu denildiğinde akla belirli dekoratif aksesuarlar gelir. Duvar kağıtları, saat, çerçeveler ve çeşitli materyaller ile hazırlanmış duvar süsleri ile birbirinden şık ve gösterişli duvar dekorasyonları yapılabilir. Ancak popülerliğini son zamanlarda daha fazla kazanmış olan hasır sepetler ile oldukça etkileyici duvar dekorasyonu yapılabilir. Hasır sepet ve tabakları satın alabileceğiniz gibi, kendi el emeğiniz ile yapmanızda mümkündür.

Evinizde Bohem Dokunuşlar

Hasır sepetler ile duvarlarınızı daha güzel hale getirirken, evinize bohem bir tarz katabilirsiniz. Hangi stili kullanırsanız kullanın, bu dekoratif sepetler uyum sağlayacak ve ortamın havasını değiştirecektir. Diğer adıyla Afrika sepetleri bohem tarzdan hoşlanıp cesaret edemeyenler için bohem dokunuşlar yapmanızı sağlarken, evinizde hem bohem hem de Afrika esintileri esecektir.

Hasır sepetleri ile salon dekorasyonu
Hasır sepetleri ile salon dekorasyonu

Özgür ve Farklı Duvarlar

Duvar dekorasyonu dendiğinde akla tablolar ve çerçeveler yada duvar kağıtları gelir. Ancak günümüzde dekoratif aksesuarlar çok çeşitli hale gelmiştir. Hasır ile dokunarak yapılan sepet ve tabaklar ile oldukça özgür ve farklı duvar dekorasyonu yapabilirsiniz.

Rengarenk hasır sepetler
Rengarenk hasır sepetler

Renkli ve Samimi Ortamlar

Hasır sepetler bilindiği ve alışılageldiği gibi tek renkten oluşmuyor artık. İstediğiniz renklerde tasarımlar bulmanız mümkün. Hatta el işlerinden ve kendin yap projelerinden hoşlanıyorsanız, istediğiniz tonlarda hasır ipler satın alarak, evinize uygun ve sadece size özel tasarımlar yapabilirsiniz. Renkli ve samimi bir ortama sahip olabilir, evinizin konfor ve keyfine güzellik katabilirsiniz.Hasır Sepetler ile Duvar Dekorasyonu
Hasır Sepetler ile Duvar Dekorasyonu

Afrika Esintileri

Her zaman farklı olandan şeylere ilgi duyduysanız ve Afrika tarzına sıcaklık hissediyorsanız, bu sepetler ve tabaklar tam size göre… Afrika tarzında döşenmiş odanızda duvar dekorasyonu için hasır tabak ve sepetleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Oldukça bütünleyici bir aksesuar olurken, ilgi çekici duvar dekorasyonuna sahip olmanızı sağlayacaktır.

Evinizde Afrika esintileri yakalamak için hangi tonlarda olursa olsun, stilinize uygun bir hasır tabak ve sepet seçerek duvarlarınızı canlandırabilirsiniz.

Kahve tonlarında hasır sepet dekorasyonu
Kahve tonlarında hasır sepet dekorasyonu


Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close